Дата: від до Скинути

Учасники бойових дій мають право раніше виходити на пенсію та отримувати більші виплати

Пенсії учасникам бойових дій (УБД) – дещо особливий вид виплат. Призначення таких пенсій має низку особливостей, які часто бувають не до кінця зрозумілими та викликають запитання

09:09 30.08.2022

Виплати від міжнародних організацій: відповіді на найпоширеніші запитання

У зв’язку з великою кількістю запитань щодо отримання допомоги та подачі заявок через соціальну платформу єДопомога, Мінсоцполітики надає відповіді на найпоширеніші запитання щодо виплат від міжнародних організацій.

14:57 29.08.2022

Центр надання соціальних послуг з новими велосипедами

Як тільки весь цивілізований світ довідався про вторгнення російського окупанта в Україну та ведення повномасштабної війни, розпочався волонтерський рух у всіх європейських країнах з надання гуманітарної допомоги. Особливо така допомога актуальна у соціальній сфері, адже надання соціальних послуг продовжується навіть в найскладніші часи, аби забезпечити наших громадян своєчасною, доступною, якісною підтримкою.

13:51 25.08.2022

Зустріч з родинами загиблих односельців

23 серпня начальник Чернігівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Сапон, начальник групи морально-психологічного забезпечення Геннадій Лейчук спільно з керівництвом громади зустрілися з родинами загиблих односельців Івана Томилка та Миколи Авдієнка. Вручили подяки і подарунки з нагоди Дня Державного Прапора України.

14:55 23.08.2022