Дата: від до Скинути

Асоціація міст України просить уряд розблокувати можливість перераховувати кошти напряму між громадами

Правління Асоціації міст України (АМУ) виступило проти ухваленої Кабінетом Міністрів постанови, яка зупинила перерахування коштів на відбудову постраждалих територій напряму між громадами.

08:35 07.10.2022

Нова мінімальна зарплата з 1 жовтня 2022 року: що зміниться для безробітних?

З 1 жовтня 2022 року в Україні підвищилися соціальні стандарти (згідно статті 8 Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік»). Зокрема, мінімальна заробітна плата зросла у місячному розмірі до 6700 гривень. У зв’язку з цим розмір заробітної плати у вакансіях, а також при залученні до суспільно корисних робіт не може бути нижче ніж 6700 грн (за умови відпрацювання повного робочого часу).

11:33 06.10.2022

ДО УВАГИ АГРОВИРОБНИКІВ

В Україні діє проєкт «Military.feodal» під егідою Міністерства аграрної політики та продовольства України у співпраці з ДСНС і ЗСУ, який покликаний допомогти аграріям, чиї поля постраждали внаслідок бойових дій.

11:55 04.10.2022

Відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти

У найчарівнішу пору року, коли шелестить золоте листя, а в повітрі чується п’янкий аромат осінніх квітів та яблук освітяни  святкують своє професійне свято. Це не тільки свято педагогів, це свято усіх працівників освіти та наставників підростаючого покоління. Напередодні свята, 30 вересня 2022 року, в Михайло-Коцюбинському будинку культури відбувся урочистий захід з нагоди відзначення Дня працівників освіти.

19:43 30.09.2022

ДЕЛЕГАЦІЯ ПРООН В МИХАЙЛО-КОЦЮБИНСЬКІЙ ГРОМАДІ — ПОГЛИБЛЕННЯ СПІВПРАЦІ ТА НОВІ НАПРЯМИ ПІДТРИМКИ

30 вересня 2022 року до Михайло-Коцюбинської громади прибула делегація представників Програми розвитку Організацій Об’єднаних Націй в Україні (ПРООН). Мета візиту — встановлення партнерських стосунків та налагодження взаємодії у відновленні та розбудові постраждалих територій.

16:17 30.09.2022