Михайло-Коцюбинська територіальна громада

Державна міграційна служба

Варто знати!

Плануєте подорож до країн Європи? Гарна ідея, адже 11 червня 2017 року, для громадян України набув чинності безвізовий режим з Європейським Союзом, тобто Україна отримала статус, який дозволяє громадянам України вільно перетинати міждержавні кордони країн Європейського Союзу без попереднього звернення до посольства для отримання дозволу.

09:45:38 09.09.2021

Як працюють підрозділи міграційної служби Чернігівської області в умовах «червоної» зони

Друзі! Звертаємо увагу, що з 00:00 годин понеділка 29 березня на території Чернігівської області запроваджено "червоний" рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Таке рішення прийняла 27 березня на позачерговому засіданні Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

11:25:45 31.03.2021

К А Р А Н Т И Н !

У зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації щодо захворювання на COVID -19 на території Чернігівської області, Чернігівський РВ УДМС України в Чернігівській області  переходить на окремий графік надання адміністративних послуг.

15:20:10 01.12.2020