A A A K K K
для людей із порушенням зору
Михайло-Коцюбинська територіальна громада
Чернігівська область, Чернігівський район

НОВИНИ

Представники місцевого самоврядування Чернігівської області розпочали навчання новим методам вирішення конфліктів для посилення згуртованості

Методикам використання діалогових підходів під час проведення консультацій з громадськістю навчалися представники 10 громад Чернігівської області під час заходу, що відбувся 14 березня 2023 року в місті Чернігів.

16:58:09 15.03.2023

Презентація міні-ініціатив для грантової підтримки

Напрацювання по п’яти міні-ініціативам презентовано 8 березня в Михайло-Коцюбинській громаді для оцінювання членам Робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості, яка була створена в рамках реалізації Програми ООН із відновлення та розбудови миру. Про місію та завдання Робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості розповіли спеціалісти Програми ООН із відновлення та розбудови миру Наталія Красківська та Жанна Чмут. Відповідно до методичних рекомендацій до складу такої групи входять представники влади, комунальних установ та закладів, громадських організацій, молодіжної ради провайдери безпекових послуг. Члени робочої групи заслухали звіти дільничних інспекторів Чернігівського відділу поліції у Чернігівській області. Задля реалізації актуальних проєктів та їх фінансової підтримки міжнародними донорами в ході засідання робочої групи запрошені автори міні-ініціатив презентували свої ідеї-напрацювання, а саме: «Кімната безпеки в укритті»,«Простір необмежених можливостей для дітей вразливих категорій», « Будь помітним на дорозі»,  «Острів безпеки» та «Розвиток молодіжного простору від ідеї до реалізації» та «Створення поліцейської станції в Пакульському старостинському окрузі». Результати оцінювання міні-ініціатив членами робочої групи будуть враховані донорами при відборі для фінансування.

11:45:38 09.03.2023

УВАГА !!!

 Засідання Робочої групи з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості Михайло-Коцюбинської селищної ради, проведення якого планувалося  07 березня 2023 року  в залі засідань, переноситься на 08 березня 2023 року на 10-00 год. 

10:03:07 06.03.2023

В Україні поновлено програму «Рука допомоги» – кредити для організації підприємницької діяльності

Однією з цілей соціальної політики в Україні є максимальна допомога особам і родинам, які опинились у складних життєвих обставинах, та забезпечення умов для подолання цих обставин. З початком повномасштабної війни, розв’язаної російською федерацією, створення механізмів підтримки для організації підприємницької діяльності й здобуття економічної самостійності для таких родин набуло особливої актуальності. В рамках цієї політики Мінсоцполітики перезапускає програму «Рука допомоги», яка спрямована на допомогу малозабезпеченим особам у відкритті власної справи. Програму було розроблено спільно зі Світовим банком, у 2016 -2018 рр. вона була пропілотована у Львівській, Полтавській, Харківській, Донецькій, Житомирській, Чернігівській областях і зарекомендувала себе як успішний соціальний проєкт. За цей період 237 підприємців змогли започаткувати власну справу. Наразі, тимчасово згорнуту з початком повномасштабної війни, програму «Рука допомоги» поновлено. На реалізацію програми держава виділила 9,6 млн грн.

15:29:06 03.03.2023

Вирішувати проблеми через діалог: в 10 громадах Чернігівської області розпочинається новий проєкт

Знайти порозуміння між мешканцями та іншими зацікавленими сторонами в громаді, врахувати інтереси різних груп при прийнятті рішень, побудувати стійку та продуктивну комунікацію між органами влади та жителями громади для вирішення актуальних проблем. Саме на це спрямований проєкт “Лабораторії творчого діалогу в громадах”, в якому бере участь Чернігівська область. Проєкт реалізується Спілкою «Громадські ініціативи України» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», і спрямований на посилення діалогового підходу як важливого інструменту реалізації місцевого самоврядування в українських громадах.

10:17:56 23.02.2023

До відома суб'єктів господарювання-сільськогосподарських товаровиробників, які постраждали внаслідок обставин непереборної сили внаслідок військової агресії російської федерації проти України

 З метою проведення незалежної оцінки збитків завданих підприємствам сільського господарства внаслідок знищення та пошкодження їх майна у зв'язку із збройною агресією російської федерації, а також упущеної вигоди від неможливості чи перешкод у провадженні господарської діяльності повідомляємо, що перелік суб'єктів оціночної діяльності, які зареєстровані у Чернігівській області, а також інших областях України можна переглянути на сайті Фонду державного майна України за посиланням https://www.spfu.gov.ua/ua/list/spf-estimate-registers-subjects.html у розділі Державного реєстру «Суб'єкти оціночної діяльності».

16:17:07 22.02.2023

Поліпшення громадської безпеки та соціальної згуртованості через ініціативи від громадськості

У 2023 році Програма розвитку ООН із відновлення та розбудови миру впроваджує на території Чернігівської області один із компонентів своєї діяльності: Громадська безпека та соціальна згуртованість, в рамках якої планується підтримка реалізації міні ініціатив на Робочих групах з громадської безпеки та соціальної згуртованості.

14:55:19 22.02.2023

«Лабораторії творчого діалогу в громадах»

Михайло-Коцюбинську територіальну громаду відібрано для участі в проєкті «Лабораторії творчого діалогу в громадах», який зініційований спілкою «Громадські ініціативи України» за підтримки U – LEAD. З початку повномасштабного вторгнення рф на територію України, Михайло-Коцюбинська громада прийняла понад 2154 внутрішньо переміщених осіб, проявила надзвичайну згуртованість, зібраність, солідарність та витримку. "І наше завдання – створити необхідні умови проживання й розвитку для усіх мешканців”, -  наголошує селищний голова Ніна ВОРОХ. «Діалог є ефективним інструментом для комунікації, вирішення конфліктів і прийняття рішень громадою. Такі практики позитивно впливають на імідж громади, формують довіру, роблять її інвестиційно привабливою та викликають у жителів бажання жити в ній та розвиватися», – переконані ініціатори проєкту “Лабораторії творчого діалогу в громадах” з  команди Спілки «Громадські ініціативи України».  

14:25:26 22.02.2023

Інформація для підприємців та представників бізнесу

З метою оцінки актуального стану й потреб бізнесу, створення  сприятливих умов для  ефективного функціонування  бізнес-середовища, в рамках обласної Програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2021-2027 роки проводиться опитування.   Ми прагнемо знайти рішення, які допоможуть підприємцям Чернігівщини.   Опрацьовані результати дослідження будуть враховані в роботі Агенції регіонального розвитку Чернігівської області, робочих груп та донорів України.     Опитування доступне за посиланням: https://forms.office.com/e/DJB3khDvQ5

11:32:58 01.02.2023

Стартує «Школа сімейного фермерства для ветеранів і ветеранок війни»

Це опитування проводиться з метою подальшого наданням ветеранам і ветеранкам війни, які зацікавлені у створенні та розбудові сімейних фермерських господарств,  інформаційно-консультаційного супроводу і навчання основам фермерства і кооперації.Це опитування проводиться з метою подальшого наданням ветеранам і ветеранкам війни, які зацікавлені у створенні та розбудові сімейних фермерських господарств,  інформаційно-консультаційного супроводу і навчання основам фермерства і кооперації.За допомогою цього опитування  ми зможемо проаналізувати проблеми ветеранського підприємництва у сільському господарстві і надати отримані висновки організаціям (державним та недержавним), які надають підтримку ветеранам та ветеранкам.Опитування проводиться в рамках проєкту «Школа сімейного фермерства для ветеранів і ветеранок війни». Цей проєкт здійснюється безпосередньо Всеукраїнською  громадською організацією  «Національна асоціація сільськогосподарських  дорадчих  служб  України» (http://www.dorada.org.ua/) та  став можливим завдяки Програмі реінтеграції ветеранів, яку реалізує IREX за підтримки Державного департаменту США. Вміст є виключною відповідальністю Всеукраїнської громадської організації  «Національна асоціація сільськогосподарських  дорадчих  служб  України» і не обов’язково відображає погляди Державного департаменту США та IREX.Більше інформації про проєкт тут: http://dorada.org.ua/uk/shkola-simejnogo-fermerstva-dlya-veteraniv-ta-veteranok.

09:51:55 01.02.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь