Регуляторна діяльність

АНАЛІЗ  РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проекту рішення Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області «Про місцеві податки та збори  на 2020 рік»

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення  Михайло-Коцюбинської  селищної  ради Чернігівського району Чернігівської області «Про затвердження Положення  про порядок списання  майна, що є комунальною власністю  Михайло-Коцюбинської  об’єднаної територіальної громади   та аналізу його регуляторного впливу.

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ  проекту рішення  Михайло-Коцюбинської  селищної  ради
Чернігівського району Чернігівської області  Положення  про порядок списання  майна, що є комунальною власністю  Михайло-Коцюбинської  об’єднаної територіальної громади

Про  розгляд проекту     Положення   про порядок списання  майна, що є  комунальною

власністю Михайло-Коцюбинської  об’єднаної територіальної громади

Правила  благоустрою території  смт. Михайло-Коцюбинське   та населених пунктів, що входять до Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області

ПОРЯДОК передачі в оренду комунального  майна Михайло-Коцюбинської об’єднаної територіальної громади Чернігівського району Чернігівської області

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проекту рішення Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області «Про місцеві податки та збори на 2020 рік»

АНАЛІЗ  РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проекту рішення Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області «Про місцеві податки та збори  на 2020 рік»

11:32 20.05.2019

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області «Про місцеві податки та збори на 2020 рік» та аналізу його регуляторного впливу.

Відповідно до статті 9 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб,  їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проекту рішення селищної ради «Про місцеві податки та збори» та аналізу його регуляторного впливу.

11:21 17.05.2019