УВАГА!

09 серпня 2023 року о 10:00 год. в приміщенні Михайло-Коцюбинської селищної ради відбудеться засідання робочої групи  з громадської безпеки та відновлення. Запрошуємо всіх бажаючих.

10:53:39 07.08.2023

Запрошуємо на зустріч

Запрошуємо громадсько-активних жителів громади прийняти участь у другій діалоговій зустрічі на тему: "Поширення практик громадських ініціатив для спільної Перемоги та розвитку Михайло-Коцюбинської громади", яка відбудеться 20 липня 2023 року о 10:00 за адресою смт. Михайло-Коцюбинське, вул. Шевченка, буд 50 в рамках проєкту "Лабораторії творчого діалогу в громадах", що реалізується Громадською Спілкою "Громадські ініціативи України" за підтримки програми "U-LEAD з Європою".

13:26:56 10.07.2023