Михайло-Коцюбинська територіальна громада

Служба у справах дітей Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області

Здоров’я – найдорожчий дар людини, життя без нікотину того варте!

Паління є однією з  поширених проблем сьогодення. Щороку близько 8 млн людей у світі та 85 000 українців помирають внаслідок хвороб, спричинених курінням. Близько 40% людей  намагаються кинути цю звичку.

15:47:51 23.02.2022

Насильство над дітьми

Насильство над дітьми  – це не та тема, яку можна обговорювати жартома. Це тема, яка несе страх, сором, відчай… На жаль, проблема насильства, а особливо домашнього насильства є актуальною в нашому суспільстві. Жорстоке поводження із дітьми і нехтування їх інтересами можуть мати різні види і форми, але їх наслідки завжди завдають серйозної шкоди здоров`ю, розвитку і соціалізації дитини, нерідко складають загрозу її життю чи навіть спричиняють смерть.

16:19:08 11.01.2022

Дитяча безпека залежить тільки від дорослих, які повинні створити світ, сприятливий для дітей, світ у якому кожна дитина почуватиметься захищеною

08 вересня 2021 року комісією у складі представників Служби у справах дітей, Центру надання соціальних послуг Михайло-Коцюбинської селищної ради спільно з інспектором ВЗНС Чернігівського РУ ГУ ДСНС України в Чернігівській області Андрієм Бабичем провели обстеження житлово-побутових умов сімей з дітьми та їх підготовки до опалювального періоду. Профілактична робота проводилася по Левковицькому, Жукотківському, Шибиринівському, Пльохівському старостинських округах.

14:15:53 08.09.2021

Про розвиток в області сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування

В області налічується 1990 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, з них 1857 осіб (або 93,3% від загальної чисельності таких дітей) вже знаходяться у сімейних формах виховання: 1330 – у сім’ях опікунів, піклувальників; 527 – у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях.

14:13:58 08.09.2021

Зустріч з опікунами та прийомними сім'ями

На сучасному етапі розвитку українського суспільства посилення соціально-правового захисту дітей є одним із пріоритетних напрямків здійснення державної соціальної політики та важливою умовою інтеграції до Європейської спільноти. Особливої уваги та турботи з боку суспільства, всіх державних органів та недержавних організацій потребують діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

14:34:54 03.09.2021

Михайло-Коцюбинська селищна рада вітає!

Михайло-Коцюбинська селищна рада вітає Нікітенко Галину Михайлівну -   патронатного вихователя з села Андріївки, яка  30 червня відзначає свій ювілейний День народження.

16:12:48 30.06.2021

Робоча зустріч працівників служби у справах дітей

19 березня 2021 року в приміщенні Михайло-Коцюбинської селищної ради відбулася робоча зустріч працівників служби у справах дітей Михайло-Коцюбинської селищної ради та служби у справах дітей Седнівської селищної ради.

16:14:33 22.03.2021