Служба у справах дітей

Начальник служби у справах дітей

Михайло-Коцюбинської селищної ради - Панченко Ірина Олександрівна

Склад

кмісії з питань захисту прав дитини

Ворох Ніна Володимирівна - в.о. селищного голови - голова комісії

Єрема Віктор Іванович - заступник селищного голови з питань освіти, сім'ї, спорту, культури, охорони здоров'я, ЗМІ - заступник голови комісії

Панченко Ірина Олександрівна - начальник служби у справах дітей - секретар комісії

Члени комісії

Гаєвська Лідія Олександрівна  - начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради

Пищеп Алла Василівна - спеціаліст відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради

Василенко Лариса Олександрівна - спеціаліст у справах дітей, сім'ї, обліку бездомних осіб і соціального захисту Михайло-Коцюбинської селищної ради

Мельник Олена Петрівна - сімейний лікар Михайло-Коцюбинської амбулаторії ЗПСМ "Чернігівський районний центр ПМСД"

Сетченко Світлана Миколаївна - спеціаліст-юрисконсульт Михайло-Коцюбинської селищної ради

Семена Рман Васильович - старший дільничний інспектор поліції

Основними завданнями комісії є сприяння забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання. Діти завжди були і залишаються найдорожчою цінністю, гордістю, надією держави. Турбота про підростаюче покоління, реалізація прав та свобод дитини - одне із пріоритетних завдань органів влади. То ж питання захисту прав дітей перебувають на постійному контролі виконавчої влади громади.

Кожен із нас має зробити для дітей свою добру справу, щоб вони росли щасливими і здоровими, на радість батькам і державі. Почуємо дітей вже сьогодні, подивимось на світ їх неупередженими очима, щоб потім пишатися нашими дітьми і бути спокійними за майбутнє своєї країни.