Михайло-Коцюбинська територіальна громада

Начальник служби у справах дітей Михайло-Коцюбинської селищної ради

Панченко Ірина Олександрівна

Юридична адреса: вул. Шевченка 50, смт. Михайло-Коцюбинське  Чернігівського району Чернігівської області, 15552

Електронна адреса: ssdmksr@ukr.net

Склад

комісії з питань захисту прав дитини

Ворох Ніна Володимирівна -  селищний  голова - голова комісії

Галько Марина Миколаївна - заступник селищного голови з питань освіти, сім'ї, спорту, культури, охорони здоров'я, ЗМІ - заступник голови комісії

Панченко Ірина Олександрівна - начальник служби у справах дітей - секретар комісії

Члени комісії

Гаєвська Лідія Олександрівна  - начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради

Чаус Тетяна Миколаївна спеціаліст-юрисконсульт Михайло-Коцюбинської селищної ради

Семена Роман Васильович - старший дільничний інспектор поліції

Губко Денис Вікторович - дільничний інспектор поліції

Бабич Катерина Григорівна - керуючий справами (секретар) виконавчого комітету

Мельник Олена Петрівна - сімейний лікар загальної практики Михайло-Коцюбинської амбулаторії ПМСД

Левченко Юлія Олександрівна - завідувач відділу соціальної роботи КУ"Центр надання соціальних послуг"

Основними завданнями комісії є сприяння забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання. Діти завжди були й залишаються найдорожчою цінністю, гордістю, надією держави. Турбота про молоде покоління, реалізація прав та свобод дитини - одне із пріоритетних завдань органів влади. То ж питання захисту прав дітей перебувають на постійному контролі виконавчої влади громади.

Кожен із нас має зробити для дітей свою добру справу, щоб вони росли щасливими та здоровими, на радість батькам і державі. Почуємо дітей вже сьогодні, подивимось на світ їх неупередженими очима, щоб потім пишатися нашими дітьми та бути спокійними за майбутнє своєї країни.

Дитяча безпека залежить тільки від дорослих, які повинні створити світ, сприятливий для дітей, світ у якому кожна дитина почуватиметься захищеною

08 вересня 2021 року комісією у складі представників Служби у справах дітей, Центру надання соціальних послуг Михайло-Коцюбинської селищної ради спільно з інспектором ВЗНС Чернігівського РУ ГУ ДСНС України в Чернігівській області Андрієм Бабичем провели обстеження житлово-побутових умов сімей з дітьми та їх підготовки до опалювального періоду. Профілактична робота проводилася по Левковицькому, Жукотківському, Шибиринівському, Пльохівському старостинських округах.

14:15:53 08.09.2021

Про розвиток в області сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування

В області налічується 1990 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, з них 1857 осіб (або 93,3% від загальної чисельності таких дітей) вже знаходяться у сімейних формах виховання: 1330 – у сім’ях опікунів, піклувальників; 527 – у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях.

14:13:58 08.09.2021

Зустріч з опікунами та прийомними сім'ями

На сучасному етапі розвитку українського суспільства посилення соціально-правового захисту дітей є одним із пріоритетних напрямків здійснення державної соціальної політики та важливою умовою інтеграції до Європейської спільноти. Особливої уваги та турботи з боку суспільства, всіх державних органів та недержавних організацій потребують діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

14:34:54 03.09.2021

Михайло-Коцюбинська селищна рада вітає!

Михайло-Коцюбинська селищна рада вітає Нікітенко Галину Михайлівну -   патронатного вихователя з села Андріївки, яка  30 червня відзначає свій ювілейний День народження.

16:12:48 30.06.2021

Робоча зустріч працівників служби у справах дітей

19 березня 2021 року в приміщенні Михайло-Коцюбинської селищної ради відбулася робоча зустріч працівників служби у справах дітей Михайло-Коцюбинської селищної ради та служби у справах дітей Седнівської селищної ради.

16:14:33 22.03.2021

«Безпека дітей в Інтернеті»

В період карантину діти замінили відпочинок з друзями та однокласниками на спілкування за допомогою комп`ютерів та гаджетів. Тому слід пам`ятати, що дружба в Інтернеті може виявитись небезпечною, адже мережа дає безліч можливостей скоювати злочини проти людини та порушувати їх права.

08:30:52 16.02.2021

Звіт про роботу Служби у справах дітей Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області в 2020 році

Служба у справах дітей Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області юридично почала діяти з 11.06.2019 року. На даний час завершено забезпечення організаційних та технічних умов, що відповідають вимогам ЄІАС «Діти»,  для прискорення питання передачі справ дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, від Служби у справах дітей  Чернігівської райдержадміністрації до Служби у справах дітей Михайло-Коцюбинської селищної ради.

08:25:34 16.02.2021