Михайло-Коцюбинська територіальна громада

Начальник служби у справах дітей Михайло-Коцюбинської селищної ради

Панченко Ірина Олександрівна

Юридична адреса: вул. Шевченка 50, смт. Михайло-Коцюбинське  Чернігівського району Чернігівської області, 15552

Електронна адреса: ssdmksr@ukr.net

Склад

комісії з питань захисту прав дитини

Ворох Ніна Володимирівна -  селищний  голова - голова комісії

Галько Марина Миколаївна - заступник селищного голови з питань освіти, сім'ї, спорту, культури, охорони здоров'я, ЗМІ - заступник голови комісії

Панченко Ірина Олександрівна - начальник служби у справах дітей - секретар комісії

Члени комісії

Гаєвська Лідія Олександрівна  - начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради

Чаус Тетяна Миколаївна спеціаліст-юрисконсульт Михайло-Коцюбинської селищної ради

Семена Роман Васильович - старший дільничний інспектор поліції

Губко Денис Вікторович - дільничний інспектор поліції

Бабич Катерина Григорівна - керуючий справами (секретар) виконавчого комітету

Мельник Олена Петрівна - сімейний лікар загальної практики Михайло-Коцюбинської амбулаторії ПМСД

Левченко Юлія Олександрівна - завідувач відділу соціальної роботи КУ"Центр надання соціальних послуг"

Основними завданнями комісії є сприяння забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання. Діти завжди були й залишаються найдорожчою цінністю, гордістю, надією держави. Турбота про молоде покоління, реалізація прав та свобод дитини - одне із пріоритетних завдань органів влади. То ж питання захисту прав дітей перебувають на постійному контролі виконавчої влади громади.

Кожен із нас має зробити для дітей свою добру справу, щоб вони росли щасливими та здоровими, на радість батькам і державі. Почуємо дітей вже сьогодні, подивимось на світ їх неупередженими очима, щоб потім пишатися нашими дітьми та бути спокійними за майбутнє своєї країни.

«Безпека дітей в Інтернеті»

В період карантину діти замінили відпочинок з друзями та однокласниками на спілкування за допомогою комп`ютерів та гаджетів. Тому слід пам`ятати, що дружба в Інтернеті може виявитись небезпечною, адже мережа дає безліч можливостей скоювати злочини проти людини та порушувати їх права.

08:30:52 16.02.2021

Звіт про роботу Служби у справах дітей Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області в 2020 році

Служба у справах дітей Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області юридично почала діяти з 11.06.2019 року. На даний час завершено забезпечення організаційних та технічних умов, що відповідають вимогам ЄІАС «Діти»,  для прискорення питання передачі справ дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, від Служби у справах дітей  Чернігівської райдержадміністрації до Служби у справах дітей Михайло-Коцюбинської селищної ради.

08:25:34 16.02.2021

20 листопада – Всесвітній день дитини

Кожна дитина неповторна і унікальна не лише поглядом очей, але й у сприйнятті світу, життя, долі, істини, у їх розумінні і вмінні застосовувати у повсякденному житті. Саме в період дитинства дитина потребує особливого догляду і піклування, їй необхідна любов батьків.

13:02:38 20.11.2020

Результати конкурсу «Кожній дитині потрібна родина!».

«Кожній дитині потрібна родина!» – з цим важко не погодитись. Всі ми знаємо, що дитина щаслива, коли зростає в любові, і батьківська любов для кожного – найважливіша у житті.    З нагоди відзначення Дня усиновлення Службою у справах дітей був організований конкурс дитячого малюнку «Кожній дитині потрібна родина!».   Головна ідея заходу – привернення уваги суспільства до проблеми сирітства, популяризація усиновлення та інших сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.    Цьогоріч на розгляд журі було представлено 29 дитячих малюнків. Найактивнішу участь у конкурсі прийняли учні Михайло-Коцюбинської гімназії та Андріївської ЗОШ. Журі конкурсу оцінювало художню майстерність, новизну, оригінальність, індивідуальність та самостійність у відтворенні теми. Журі визначило 5 кращих робіт. Переможцями стали: 1. Коваль Максим, 8 років, с. Андріївка.

11:53:17 02.10.2020

УВАГА! КОНКУРС!

З нагоди Всеукраїнського Дня усиновлення, яке щорічно відзначається 30 вересня, Служба у справах дітей Михайло-Коцюбинської селищної ради запрошує дітей дошкільного та шкільного віку від 5 до 12 років взяти участь у Конкурсі малюнків на тему: «Кожній дитині потрібна родина».

08:18:29 24.09.2020

Допомога дітям-сиротам та дітям позбавленим батьківського піклування

На сучасному етапі розвитку українського суспільства посилення соціально-правового захисту дітей є одним із пріоритетних напрямків здійснення державної соціальної політики та важливою умовою інтеграції до Європейської спільноти. Це зобов'язує усі органи влади працювати в інтересах дітей.

14:06:56 21.09.2020

До уваги батьків неповнолітніх дітей! Служба у справах дітей Михайло-Коцюбинської селищної ради інформує

На даний час значної актуальності набула проблема вживання алкогольних та слабоалкогольних напоїв, а також тютюнокуріння серед неповнолітніх. Діти, постійно бачачи дорослих, у тому числі й батьків, які п'ють пиво або й міцніші алкогольні напої, палять, вважають це нормою життя. Але хто ж, як не дорослі, свідомі люди, повинні потурбуватися про майбутнє покоління?

10:37:01 26.06.2020

Прийомна родина

Служба у справах дітей  Михайло-Коцюбинської селищної ради проводить організаційну роботу щодо створення на території селища нових прийомних сімей.

10:36:36 26.06.2020