Порядок міжвідомчої взаємодії з виявлення та організації надання допомоги дітям та сім’ям з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі дітям, які постраждали від жорстокого поводження

Дата: 18.09.2023 13:45

Порядок міжвідомчої взаємодії з виявлення та організації надання допомоги дітям та сім’ям з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі дітям, які постраждали від жорстокого поводження на території Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області (далі - Порядок) передбачає послідовність дій структурних підрозділів виконавчого комітету Михайло-Коцюбинської селищної ради, установ та закладів системи освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення, Національної поліції, які функціонують на території громади - з виявлення дітей, та сімей з дітьми, які перебувають або мають ризик потрапити у складні життєві обставини, та організації надання їм соціальних послуг.

Перелік організацій, до яких можна звернутися за консультацією та допомогою:

- Національна «гаряча лінія» з питань запобігання насильству та захисту прав дітей – 0 800 500 335 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів на всій території України) або 116-123 (безкоштовно для дзвінків з мобільних телефонів);

- На Гарячу Лінію для постраждалих від домашнього насильства за телефоном 15-47 ( Дзвінки безкоштовні, цілодобово);

- Правоохоронні органи – 102.

Контактні даніструктурних підрозділів Михайло-Коцюбинської селищної ради

Відділ освіти, молоді, спотру, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради (смт. Михайло-Коцюбинське, вул. Садова, 60 –, т. 0462-91-68-14, ел. адреса:  m_kotsubinsk_osvita@ukr.net)

Служба у справах дітей  Михайло-Коцюбинської селищної ради (смт. Михайло-Коцюбинське, вул. Шевченка, 50 каб. 10 –, т. 0462-91-69-12, ел. адреса: ssdmksr@ukr.net );

Центр надання соціальних послуг Михайло-Коцюбинської селищної ради (смт. Михайло-Коцюбинське, вул. Миру, 3, т. 0462-61-18-59, ел. адреса: cnsp_2017@ukr.net ).

порядок вз (2) (3).docx