Управління Служби безпеки України в Чернігівській області

СБУ підозрює у колабораціонізмі експрацівника кримінально-виконавчої служби

Служба безпеки України зібрала докази колабораційної діяльності стосовно колишнього співробітника управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у Харкові, який добровільно перейшов на бік ворога.

08:05:49 03.08.2023

За матеріалами СБУ повідомлено про підозру колишнім співробітникам ДСНС, які добровільно перейшли на бік ворога

Кіберфахівці Управління СБ України в Чернігівській області встановили факти добровільної співпраці з ворогом колишніх співробітників Державної служби з надзвичайних ситуацій Луганщини.

08:34:49 18.07.2023

За матеріалами СБУ повідомлено про підозру митнику, причетному до корупційної схеми

Співробітники Служби безпеки України викрили посадовця Чернігівської митниці. Зловмисник причетний до корупційної схеми, через яку державний бюджет недоотримував щомісяця мільйони гривень.

15:46:42 26.06.2023

СБУ повідомила про підозру бойовику «днр», який воював проти Сил оборони України на Донеччині

Слідчі Служби безпеки України повідомили заочно про підозру бойовику «днр», який брав активну участь у бойових діях на території аеропорту «Донецьк» на боці російських найманців.

15:40:45 26.06.2023