Михайло-Коцюбинська територіальна громада

Управління Служби безпеки України в Чернігівській області

СБУ закликає українців бути пильними та звертати особливу увагу на питання безпеки під час святкування Дня Незалежності України

Напередодні та під час святкування Дня Незалежності СБУ закликає громадян бути особливо пильними. Адже у цей період традиційно посилюється ворожа пропаганда, інформаційні вкиди та фейки, зростає вірогідність диверсій, щоб дестабілізувати ситуацію у країні.

11:21:02 20.08.2021

Мешканець Чернігова отримав 3 роки позбавлення волі за заклики щодо посягання на територіальну цілісність і недоторканність України

Чернігівський апеляційний суд посилив міру покарання, визначену судом першої інстанції щодо мешканця Чернігова, який поширював через соцмережі сепаратистські матеріали.

16:43:16 11.08.2021

У Чернігові СБУ блокувала діяльність ботоферми, яку адміністрували з країни-агресора

Кіберфахівці Служби безпеки України у Чернігові припинили діяльність ботоферми. Діями виконавців, які використовували майже 2,5 тисячі бот-акаунтів, дистанційно керували організатори з РФ.

08:58:56 25.05.2021

СБУ припинила діяльність злочинців, які займалися рекетом на Київщині і Чернігівщині

Служба безпеки України припинила діяльність міжрегіонального злочинного угруповання, учасники якого причетні до скоєння тяжких злочинів. В ході синхронних операцій одразу в декількох областях України було затримано семеро чоловіків. Четверо із них – члени одного із добровольчих батальйонів.

13:08:45 07.05.2021