Вітання

Михайло-Коцюбинська громада вітає!

21 листопада відзначає свій День народження завідувач Антоновицького сільського клубу Михайло-Коцюбинської селищної ради Феделеш  Михайло Михайлович Прийміть найщиріші привітання!

07:18 21.11.2019

Михайло-Коцюбинська громада вітає!

13 листопада відзначає свій День народження виконуючий обов'язки старости  Жукотківського  старостинського округу Михайло-Коцюбинської селищної ради Двойнос Максим Михайлович Прийміть найщиріші привітання!

07:08 13.11.2019

Михайло-Коцюбинська громада вітає!

12 листопада відзначає свій День народження діловод Ковпитського старостинського округу Михайло-Коцюбинської селищної ради Пустовойт Надія Володимирівна  Прийміть найщиріші привітання!

07:50 12.11.2019

Михайло-Коцюбинська громада вітає!

9 листопада відзначає свій День народження депутат Михайло-Коцюбинської селищної ради  Яковенко Сергій Миколайович Прийміть найщиріші привітання!

09:00 09.11.2019

Михайло-Коцюбинська громада вітає!

9 листопада відзначає свій День народження касир Михайло-Коцюбинської селищної ради Мироненко Галина Петрівна Прийміть найщиріші привітання!

08:08 09.11.2019

Михайло-Коцюбинська громада вітає!

9 листопада відзначає свій День народження діловод Пльохівського старостинського округу Михайло-Коцюбинської селищної ради Тищенко Анастасія Олександрівна  Прийміть найщиріші привітання!

07:55 09.11.2019

Михайло-Коцюбинська громада вітає!

8 листопада відзначає свій День народження працівниця Жукотківського будинку культури Михайло-Коцюбинської селищної ради, активна учасниця художньої самодіяльності  Дольник Наталія Миколаївна

08:40 08.11.2019