Вітання

Михайло-Коцюбинська громада вітає!

12 жовтня  свій день народження відзначає Сетченко Світлана Миколаївна спеціаліст юрисконсульт Михайло-Коцюбинської селищної ради

08:24:42 12.10.2020

Михайло-Коцюбинська громада вітає!

10 жовтня свій День народження відзначає Кудлай Роман Володимирович Завідувач господарства Михайло-Коцюбинської селищної ради

09:16:32 10.10.2020

Шановні працівники дошкільних закладів!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом! Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей – найменших мешканців нашої громади. Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою, а обличчя освітлені милою посмішкою. Цими чудовими якостями Ви ділитесь із своїми вихованцями. Вам вони вірять, Вас вони люблять і шанують. Бажаємо Вам міцного здоров’я, творчого вогнику, щедрості серця, здійснення найсокровенніших мрій. Дай Вам, Бог, на землі ще багато світлих днів і щасливих років! Нехай Вам завжди всміхається доля. Пам’ятайте, що без Вас цей світ буде набагато гіршим, адже саме дошкільники дають надію людству на щасливе дитинство.

08:33:21 27.09.2020