Із Днем усиновлення!

В останній день вересня Україна відзначає День усиновлення. Це свято людяності, милосердя, великодушності, яке невипадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Це надзвичайно тепле свято для всього українського народу  і, насамперед, для батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною.

07:30:01 30.09.2022

Вітання з Днем миру!

Цінність світу пізнається в сумні часи війни. Зміцнення ідеалів миру і безпеки, припинення воєн і конфліктів стає головним пріоритетом в 21 столітті на національному та міжнародному рівні.

08:12:10 21.09.2022

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ЛІСУ!

Традиційно в третю неділю вересня своє професійне свято відзначають люди, які піклуються про лісові багатства України – День працівника лісу.

07:41:46 18.09.2022

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ РЯТІВНИКА!

Щиро вітаю усіх рятівників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони з професійним святом - Днем рятівника!

07:34:27 17.09.2022

Привітання селищного голови з Днем фізичної культури і спорту України!

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, працівників фізичної культури і спорту, спортсменів, ветеранів спорту - День фізичної культури і спорту!

07:28:07 10.09.2022

Вітаємо з Міжнародним днем молоді!

З метою підтримки прагнення української молоді до інтеграції у європейську спільноту, утвердження цінностей демократії та свободи, а також ураховуючи ініціативу молодіжних організацій та рухів Указом Президента України № 333/2021 з 1 січня 2022 року День молоді в Україні щороку відзначатиметься 12 серпня разом з усім світом в Міжнародний день молоді.

09:07:43 12.08.2022