Оголошення

У Чернігівській митниці ДФС діє «гаряча» телефонна лінія з питань оформлення транспортних засобів

З метою оперативного надання консультацій з питань, що виникають у громадян при реалізації норм Закону України від 08.11.2018 №2611-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів» та Закону України від 08.11.2018  №2612-VIII «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України» у Чернігівській митниці ДФС створено «гарячу» телефонну лінію.

08:55 06.12.2018

Введення воєнного стану не вплине на здійснення Фондом соціального страхування України страхових виплат і матеріального забезпечення

Усі види матеріального забезпечення, страхових виплат, медичних і соціальних послуг, що фінансуються Фондом соціального страхування України, в умовах воєнного стану будуть надаватись безперебійно та в повному обсязі.

16:58 27.11.2018

ОГОЛОШЕННЯ

У зв'язку з проведенням інвентаризації земель просимо жителів смт. Михайло-Коцюбинське з'явитися до Михайло-Коцюбинської селищної ради (кабінет №7) з документами, які посвідчують право власності на землю  та на нерухоме майно у період з 07.11.2018 до 07.12.2018рр.

08:15 08.11.2018

Оголошення

30 жовтня об 11.00 в приміщенні Михайло-Коцюбинської селищної ради відбудеться прийом Заступника прокурора Чернігівської області.

08:36 29.10.2018

Звернення до батьків

Щорічно на Чернігівщині в умовах осінньо-зимового періоду через пустощі з вогнем, піротехнічними виробами, самовільне користування печами, газовими або електричними приладами, порушення правил перебування на льоду водойм, недотримання заходів безпеки в разі виявленнябоєприпасів або інших підозрілих предметів діти отримують травми, іноді це призводить до трагічних наслідків.Зачастую біда трапляється коли діти залишаються без належного нагляду дорослих і в пошуках розваг вигадують небезпечні ігри.

16:27 23.10.2018

Звітність з ЄСВ за новими формами подаватиметься платниками єдиного внеску, починаючи з 1 вересня 2018 року

З 06.07.2018 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 15.05.2018 № 511, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 11 червня 2018 року за № 692/32144, яким внесено зміни та доповнення до Наказу Міністерства фінансів України від 14 квітня 2015 року № 435 «Про затвердження Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування». Відповідно до внесених змін з 1 серпня 2018 року Додаток 4 «Звіт про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, надбавки, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (звітний період серпень місяць 2018 року, термін подання протягом 20 календарних днів, що настають за останнім днем звітного періоду) та Додаток 5 «Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску» (звітний період за 2018 рік) будуть подаватися за новими формами.

14:08 07.08.2018

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області «Про затвердження Правил благоустрою території смт. Михайло-Коцюбинське та населених пунктів, що входять до Михайло-Коцю

Відповідно до статті 9 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб,  їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проекту рішення селищної ради «Про затвердження Правил благоустрою території смт. Михайло-Коцюбинське та населених пунктів, що входять до Михайло-Коцюбинської селищної ради  Чернігівського району Чернігівської області та аналізу його регуляторного впливу.

10:25 02.08.2018