Михайло-Коцюбинська територіальна громада

Оголошення

На підставі рішення голови Михайло-Коцюбинської селищної ради від 10 вересня 2021р. «Про розроблення детального плану території» було розроблено містобудівну документацію: «Детальний план території земельної ділянки площею 0,0977 га, кадастровий номер 7425581600:07:000:5085, розташованої за межами населеного пункту, в адміністративних межах Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області, для зміни цільового призначення з «для сінокосіння» на «для культурно - оздоровчих потреб, рекреаційних, спортивних і туристичних цілей»

13:22:37 18.10.2021

Увага! Конкурс! Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169, Розпорядження селищного голови № 204 від 13 жовтня 2021 року «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування» виконавчий комітет Михайло-Коцюбинської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу земельних відносин, комунальної власності, ЖКГ, транспорту та благоустрою Михайло-Коцюбинської селищної ради.

15:49:56 13.10.2021

Увага! Конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169, Розпорядження селищного голови Михайло-Коцюбинської селищної ради № 192 від 05 жовтня 2021 року «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування» виконавчий  комітет  Михайло-Коцюбинської селищної ради оголошує конкурс на заміщення наступної вакантної посаду:

16:01:36 05.10.2021

Порядок інформування споживачів

Михайло-Коцюбинсьтка селищна рада на виконання вимог Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, який затверджено Наказом  Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 05 червня 2018 року №130 (надалі - Порядок), інформує споживачів про намір здійснити  встановлення  тарифів на послуги з постачання теплової енергії, послуги з постачання гарячої води (за наявності), які надає АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" надалі "ОТК"). Весь обсяг необхідної інформації, визначений Порядком 13 вересня 2021 року АТ "ОТКЕ" оприлюднено на власному сайті (http://new.teplo.cn.ua).@

16:44:22 15.09.2021

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169, Розпорядження селищного голови Михайло-Коцюбинської селищної ради № 163 від 01 вересня 2021 року «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування» виконавчий  комітет  Михайло-Коцюбинської селищної ради оголошує конкурс на заміщення наступної вакантної посади:

16:11:56 01.09.2021

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169, Розпорядження селищного голови Михайло-Коцюбинської селищної ради № 157 від 30 серпня 2021 року «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування» виконавчий  комітет  Михайло-Коцюбинської селищної ради оголошує конкурс на заміщення наступної вакантної посади:

09:10:33 30.08.2021

Проєкт інвестиційної програми АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО»

Михайло-Коцюбинська селищна рада на виконання вимог Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання, ліцензування діяльності яких здійснюють Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації, затвердженого наказом Міністерства розвитку громад та територій України 19.08.2020 року № 191, оприлюднює проект інвестиційної програми АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» (надалі – АТ «ОТКЕ»).

17:26:44 27.08.2021