Михайло-Коцюбинська територіальна громада

Про забіг до Дня пам'яті захисників України

Інформуємо, що забіг, присвячений Дню пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України «Шаную воїнів, біжу за Героїв України»  2022 в Україні, враховуючи умови воєнного стану, буде проходити онлайн.

16:59:08 04.08.2022

Звернення-звіт для жителів Михайло-Коцюбинської територіальної громади від селищного голови

Шановні мої односельці! Шановні жителі громади! Маючи досвід роботи в галузі місцевого самоврядування, у спілкуванні з різними категоріями населення, хочу звернутись до кожного з Вас з довірою і розумінням ставитися один до одного. Девіз нашої громади: «У єдності наша сила». Може через це та дякуючи Господу Богу та ЗСУ, ми всі з Вами вистояли під час окупації, наша громада понесла менше руйнувань порівнюючи з сусідніми громадами.

11:45:59 04.08.2022

Увага! Вводяться додаткові режимні обмеження

За інформацією військового командування Збройних Сил України на території області здійснюються заходи щодо посилення інженерного захисту державного кордону України.

16:07:10 28.07.2022