Оголошення

Михайло-Коцюбинська селищна рада Чернігівського району Чернігівської області повідомляє про намір передати в оренду частину нежитлового приміщення площею 2,5 кв. м, що знаходиться за адресою: Чернігівська область, Чернігівський район, с.Андріївка, вул.Михайлівська, 131; та частини башти Рожновського в с.Андріївка Чернігівського району та області з цільовим використанням: для розміщення обладнання стільникового, супутникового та інших видів зв’язку з метою надання телекомунікаційних послуг. Термін, на яке майно передається в оренду: до 3-х років. Початковий розмір орендної плати розраховується згідно Методики розрахунку плати, пропорції розподілу та орендних ставок за оренду комунального майна МихайлоКоцюбинської ОТГ Чернігівського району Чернігівської області, затвердженої рішенням селищної ради від 16.11.2018р. Ознайомитися з вказаною Методикою та умовами типового договору оренди майна можна на офіційному веб-сайті Михайло-Коцюбинської ОТГ. Заяви про оренду приймаються до 17.00 год. 08.11.2019 року за адресою: смт.Михайло-Коцюбинське, вул. Шевченка, 50, тел. (0462) 91-68-23.

16:52 22.10.2019

ЯК ОТРИМАТИ ПОДАТКОВУ ЗНИЖКУ НА РОЗВИТОК ДИТИНИ? Що таке податкова знижка?

Сьогодні кожна українська родина значну частину своїх доходів витрачає на розвиток своєї дитини та навчання її в закладах освіти. Та не кожна з них обізнана в тому, що можна повернути собі частину грошей, скориставшись так званою податковою знижкою.

09:25 27.08.2019

“УВАГА КОНКУРС”

Виконавчий  комітет  Михайло-Коцюбинської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

15:34 01.08.2019

Інформація

Інформація щодо використання власниками паспортів громадянина України у формі ID-картки персональних ідентифікаційних та персональних авторизаційних кодів.

22:49 11.07.2019

“УВАГА КОНКУРС”

17:50 09.07.2019

ОГОЛОШЕННЯ

З  11.05.2019 розпочався виборчий процес з підготовки та проведення додаткових виборів депутатів сільських та селищних рад 30 червня 2019 року в Михайло-Коцюбинській ОТГ .

10:33 17.05.2019