Михайло-Коцюбинська територіальна громада

Оголошення

Увага! Конкурс! Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169, Розпорядження селищного голови № 10 від 12 січня 2021 року «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування» виконавчий  комітет  Михайло-Коцюбинської селищної ради оголошує конкурс на заміщення наступної вакантної посади:

14:40:40 13.01.2021

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

Постановами Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1282 та від 23.12.2020 № 1324 внесено зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій,  Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі, Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми, Порядку обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї (домогосподарства) для усіх видів державної соціальної допомоги  та постанови Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 № 409 „Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування”.

19:30:35 12.01.2021

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169, Розпорядження селищного голови № 03 від 05 січня 2021 року «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування» виконавчий  комітет  Михайло-Коцюбинської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

10:47:43 06.01.2021

Увага! Конкурс! Оголошено конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169, Розпорядження селищного голови № 138 від 28 грудня 2020 року «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування» виконавчий  комітет  Михайло-Коцюбинської селищної ради оголошує конкурс на заміщення наступних вакантних посад:

13:53:39 28.12.2020

Увага! Відбудеться засідання сесії

16 грудня о 09.00 год. у приміщенні селищної ради (вул. Шевченка 50) відбудеться засідання другої (позачергової) сесії 8 скликання Михайло-Коцюбинської  селищної ради

07:38:16 15.12.2020

Надання безоплатної правової допомоги

14 грудня 2020 року з 09.30 до 11.30 в приміщенні Михайло-Коцюбинської селищної ради (смт. Михайло-Коцюбинське, вул. Шевченка, буд. 50) відбудеться прийом громадян, що потребують надання безоплатної правової допомоги (правова інформація, консультації і роз'яснення з правових питань (земельне, цивільне, сімейне, житлове, спадкове, трудове, пенсійне тощо законодавство), прийняття відповідних звернень про надання безоплатної вторинної правової допомоги (написання позовних заяв, представництво інтересів осіб в судах).

08:50:17 11.12.2020

Оголошення!!! 4 грудня відбудеться друге пленарне засідання I сесії VIII скликання Михайло-Коцюбинської селищної ради

На звернення депутатів  фракції "Наш край" про скликання  другого пленарного засідання I сесії VIII скликання Михайло-Коцюбинської селищної ради для вирішення нагальних питань призначено засідання сесії, яке відбудеться 4 грудня 2020 року  у сесійній залі Михайло-Коцюбинської селищної ради за адресою: смт Михайло-Коцюбинське вул.Шевченка, 50 Чернігівського району та області

09:18:07 03.12.2020