ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБОРИ ГРОМАДЯН

02 березня  2019 РОКУ  В  12.00 ГОДИНІ  В ПРИМІЩЕННІ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ ВІДБУДУТЬСЯ  ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ПРЕДСТАВНИКІВ ГРОМАДЯН З ПОРЯДКОМ ДЕННИМ:

12:57 20.02.2019

РОЗПОРЯДЖЕННЯ 08 лютого 2019 року №17 Про скликання двадцять шостої сесії селищної ради сьомого скликання

Відповідно до статей 46,47,55 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламент Михайло-Коцюбинської селищної ради сьомого скликання скликати  двадцять шосту сесію  Михайло – Коцюбинської селищної ради сьомого скликання 19 лютого 2019 року об 9.00 годині   в залі засідань  Михайло-Коцюбинської селищної ради.

11:29 09.02.2019

“УВАГА КОНКУРС”

Виконавчий  комітет  Михайло-Коцюбинської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

14:58 15.01.2019

Електронний сервіс допоможе громадянам в заповненні декларацій про доходи

З 01 січня 2019 року розпочалася щорічна кампанія декларування доходів громадян, за якою окремі категорії фізичних осіб зобов'язані подати річну податкову декларацію про майновий стан та доходи (далі - декларація) та визначити податкові зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб і військового збору, та/або мають право подати декларацію для отримання податкової знижки.

08:49 10.01.2019

Останній місяць 2018 року приніс у скарбницю майже 933 мільйони гривень податків від платників Чернігівщини

До бюджетів усіх рівнів у грудні 2018 року платниками Чернігівщини сплачено 932,8 млн грн податків та зборів. Фактичні надходження грудня минулого року перевищено на 17 відсотків.

09:07 09.01.2019

З Новим роком!!!!!

Шановні жителі Михайло-Коцюбинської громади! Дорогі земляки!

10:43 01.01.2019

ЮВІЛЕЙНІ ВЕСІЛЛЯ У ЧЕРНІГІВСЬКОМУ РАЙОННОМУ ВІДДІЛІ ДРАЦС ГОЛОВНОГО ТУЮ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Річниця весілля — важлива і значуща подія в житті подружжя. Здавалося б, ще зовсім недавно щасливі молодята під звуки маршу Мендельсона обмінювались шлюбними обітницями. Тепер кожен прожитий рік сімейного життя набуває особливого значення, а у подружжя з’являється привід відзначити чергову річницю весілля. Особливо часто відзначають весільні ювілейні дати — 5, 10, 15 (і більше) років спільного життя. Як правило, такий знаменний день хочеться відзначити  у колі  рідних, близьких і друзів. Святкування кожної дати можна зробити урочистим, веселим і незабутнім заходом.

16:59 21.12.2018

На виконання вимог Закону України “Про ринок електричної енергії” з 1 січня 2019 року послуги з розподілу та постачання електроенергії споживачам в Україні надаватимуть дві різні компанії:

10:02 19.12.2018