Оголошення

Як проставити «Apostille» на офіційних документах, призначених для використання на території інших держав

Апостиль - це спеціальний штамп, який проставляється на офіційних документах, які були складені на території України, яким відповідно до ст. 5 Конвенції, що скасовує вимогу легалізації іноземних офіційних документів, засвідчуються справжність підпису, якість, в якій виступала особа, що підписала документ, і, у відповідному випадку, автентичність відбитка печатки або штампа, яким скріплений документ.

09:33 11.05.2018

ОГОЛОШЕННЯ

20 квітня 2018 року з 11.00 до 14.00  Управлінням державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області планується проведення навчань для адміністраторів Центру надання адміністративних послуг Михайло-Коцюбинської селищної ради щодо особливостей процедури прийняття документів через фронт-офіси у сфері реєстрації громадських формувань та необхідних документів для державної реєстрації створення, змін чи припинення громадських формування. Додатково будуть надані консультації про способи захисту своїх прав у повсякденному житті в рамках проекту "Я МАЮ ПРАВО" та роз"яснено про можливості он-лайн будинку Міністерства юстиції України

16:41 19.04.2018

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПЕРЕДАЧУ В ОРЕНДУ БУДІВЛІ

Михайло-Коцюбинська селищна рада  повідомляє про намір передати в оренду  будівлю харчоблоку за адресою Чернігівська обл. Чернігівський р-н, смт.Михайло-Коцюбинське, вул.Миру, 3, строком до 31.12.2018р.,  для використання за цільовим призначенням. Будівля потребує ремонту, з комунікацій – підключена електроенергія. За додатковою інформацією звертатись до селищної ради за адресою: смт.Михайло-Коцюбинське, вул. Шевченка, 50, тел. (0462) 91-68-23.

13:47 19.04.2018

ОГОЛОШЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 20 СЕСІЇ 7 СКЛИКАННЯ

10:59 06.04.2018

Фонд соціального страхування України збільшив виплати потерпілим на виробництві

З 1 січня 2018 року Фонд соціального страхування України збільшив виплати потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, а також членам їх сімей. Підвищені страхові виплати майже 170 тисяч осіб отримають вже на початку лютого. Про це повідомили у виконавчій дирекції ФССУ.

08:40 07.02.2018

Адресною реабілітацією з початку року забезпечили вже більше 600 осіб

Відповідно до рішень правління Фонду соціального страхування України, з 01 січня 2018 року механізм замовлення та розподілення путівок на відновлювальне лікування за рахунок коштів Фонду замінило адресне забезпечення медичною реабілітацією. За січень поточного року програмою охоплено більше 600 осіб.

08:39 07.02.2018