Первинна профспілкова організація Михайло-Коцюбинської об'єднаної територіальної громади професійної спілки працівників державних установ України

Голова Первинної профспілкової організації Михайло-Коцюбинської територіальної громади професійної спілки працівників державних установ України — Шпак Тетяна Михайлівна

І знову - подорож, на цей раз подорож святими місцями, де дійсно відчуваєш Божу Благодать

І знову -  подорож, на цей раз подорож святими місцями, де дійсно відчуваєш Божу Благодать. У неділю  4 липня  2021 року члени профспілки відвідали  жіночий Монастир на честь Афонської ікони Божої Матері, та чоловічий монастир на честь Казанської ікони Божої Матері розташовані за чотири кілометри від селища Чоповичі Малинського району Житомирської області (урочище Кип'яче)   на лівому березі річки Ірші. За переказами, початок монастирського життя в урочищі Кип’яче, було започатковане афонським монахом Костянтином. До наших днів, дійшли свідчення відносно часу та історії виникнення на цьому місці монастиря. Згідно з ними  на початку 20 століття, у джерелі з якого місцеві жителі черпали воду, з’явилась у вогняному сяйві ікона Пресвятої Богородиці. Передання свідчить, що це був Казанський образ Божої Матері.  Під час явлення ікони, вода у джерелі забила з такою силою, що було враження, наче вода кипить, тому це місце дістало назву – “Кип'яче”. Після цієї події води джерела стали цілющими. Миряни, які черпають воду з вірою та молитвою зцілюються від багатьох хвороб. Є купелі, вода в купелі  захищає від будь-якого «чаклунства і чародійства».В  монастирях  дійсно дуже затишно і комфортно. Хочеться як найдовше тут затриматись. В цьому місці всі твої побутові потреби відходять на задній план. Всі поверталися додому сповнені сили, віри, духовності. Кожен придбав якийсь оберіг для себе та своїх рідних.

10:49:02 07.07.2021

В умовах ситуації, пов’язаної з пандемією коронавірусної хвороби COVID-19, надзвичайно важливо забезпечити всіх працівників засобами індивідуального захисту та дезинфікуючими засобами.

В умовах ситуації, пов’язаної з пандемією коронавірусної хвороби COVID-19, надзвичайно важливо забезпечити всіх працівників, що продовжують щоденно виконувати свої професійні обов’язки, попри небезпеку для життя та здоров’я, засобами індивідуального захисту та дезинфікуючими  засобами.

09:53:18 23.04.2021

25 листопада 2020 року відбувся VIII з’їзд  профспілки працівників державних установ України. Делегатом на з’їзді від Чернігівської обласної профспілкової організації був Єрема Віктор Іванович голова первинної профспілкової організації Михайло-Коцюбинської ОТГ.

16:29:41 26.11.2020

Активне профспілкове життя

У серпні 2020 року Первинною  профспілковою організацією Михайло-Коцюбинської об’єднаної територіальної громади професійної спілки працівників державних установ України (Далі – профспілка) була організована поїздка спілчан до Національного історико-культурного заповідника «Качанівка». Заповідник розташований в селищі Качанівка Ічнянського району Чернігівської області. Національний історико-культурний заповідник "Качанівка" був створений на базі єдиної в Україні вцілілої дворянської садиби кінця ХVІІІ – початку ХХ століть.

11:07:56 07.09.2020