Первинна профспілкова організація Михайло-Коцюбинської об'єднаної територіальної громади професійної спілки працівників державних установ України

Голова Первинної профспілкової організації Михайло-Коцюбинської об'єднаної територіальної громади професійної спілки працівників державних установ України — Єрема Віктор Іванович

Активне профспілкове життя

У серпні 2020 року Первинною  профспілковою організацією Михайло-Коцюбинської об’єднаної територіальної громади професійної спілки працівників державних установ України (Далі – профспілка) була організована поїздка спілчан до Національного історико-культурного заповідника «Качанівка». Заповідник розташований в селищі Качанівка Ічнянського району Чернігівської області. Національний історико-культурний заповідник "Качанівка" був створений на базі єдиної в Україні вцілілої дворянської садиби кінця ХVІІІ – початку ХХ століть.

11:07:56 07.09.2020