Михайло-Коцюбинська територіальна громада

Первинна профспілкова організація Михайло-Коцюбинської об'єднаної територіальної громади професійної спілки працівників державних установ України

Голова Первинної профспілкової організації Михайло-Коцюбинської об'єднаної територіальної громади професійної спілки працівників державних установ України — Єрема Віктор Іванович

25 листопада 2020 року відбувся VIII з’їзд  профспілки працівників державних установ України. Делегатом на з’їзді від Чернігівської обласної профспілкової організації був Єрема Віктор Іванович голова первинної профспілкової організації Михайло-Коцюбинської ОТГ.

16:29:41 26.11.2020

Активне профспілкове життя

У серпні 2020 року Первинною  профспілковою організацією Михайло-Коцюбинської об’єднаної територіальної громади професійної спілки працівників державних установ України (Далі – профспілка) була організована поїздка спілчан до Національного історико-культурного заповідника «Качанівка». Заповідник розташований в селищі Качанівка Ічнянського району Чернігівської області. Національний історико-культурний заповідник "Качанівка" був створений на базі єдиної в Україні вцілілої дворянської садиби кінця ХVІІІ – початку ХХ століть.

11:07:56 07.09.2020