Михайло-Коцюбинська територіальна громада

Відділ освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради

ПРИЄМНА ЗУСТРІЧ

В День Української державності селищний голова Ніна ВОРОХ відвідала родини своїх колег, сімейні пари, які працювали на благо нашої рідної України. Приємні зустрічі, спілкування, спогади зірвали невимушену сльозу болі за нашу державу та віри у велику ПЕРЕМОГУ.

14:30:55 29.07.2022

Сьогодні відбулась онлайн зустріч з освітніми експертами

Сьогодні відбулась онлайн зустріч з освітніми експертами, які реалізують проєкт цифрового освітнього центру в Михайло-Коцюбинському ліцеї. Микола Шпак та Лідія Гаєвська презентували роботу закладу. Також звернули увагу на проблемні питання ліцею.

18:25:14 13.07.2022

Проведено установчі збори для формування складу Молодіжної ради при виконавчому комітеті Михайло-Коцюбинської селищної ради

06 липня 2022 року відбулись установчі збори щодо формування складу Молодіжної ради при виконавчому комітеті Михайло-Коцюбинської селищної ради.  Такий консультативно-дорадчий орган утворений для сприяння участі молоді у формуванні, реалізації державної молодіжної політики в громаді, активізації громадської позиції, налагодження ефективної взаємодії між молоддю та органами місцевого самоврядування. Молодіжну раду очолив Олександр Токарь . Заступник голови Молодіжної ради – Аліна Полуян.  Секретар – Інна Ольховик.  Протокол засідання Молодіжної ради буде оприлюднено в триденний термін. Вітаємо з початком нових перетворень в молодіжній політиці та бажаємо успіхів активним дівчатам і хлопцям, які зацікавлені у розвитку та позитивних змінах нашої громади!

16:14:03 06.07.2022

Як не стати жертвами торгівлі людьми під час війни

В умовах активної фази російської агресії на більшій частині України розгортаються динамічні процеси внутрішньої міграції, що призводить українців до втратити роботи. З метою інформування населення, як не потрапити у трудове або сексуальне рабство, проєктом „Українцям про Європейський Союз”, спільно з Міжнародною організацією з міграції розроблено ряд інформаційних матеріалів, направлених на попередження та уникнення потрапляння у злочини пов’язані з торгівлею людьми.

10:14:07 30.05.2022

Інформування населення про небезпеку мін та вибухонебезпечних предметів

У межах виконання програм та заходів, спрямованих на підвищення рівня обізнаності серед різних вікових груп населення стосовно небезпеки від мін та вибухонебезпечних предметів, навчання правильному поводженню з ними у небезпечних ситуаціях, Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України забезпечено виготовлення навчальних посібників у вигляді коміксів для дітей "Мінна безпека не без ПЕКа" та "Безпечний Пекосвіт", які розміщено в мережі Інтернет для безкоштовного завантаження за посиланням: https://www.ranok.com.ua/info-prazdnichnye-raskraski-kniga-3-snegurochka-5640.html та https://www.ranok.com.ua/info-bezpechniy-pekosvit-34684.html відповідно.

08:20:45 27.05.2022

Онлайн-семінар з питань організації гри «Сокіл» («Джура»)

16 лютого 2022 року спеціаліст відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Алла Прищеп та відповідальні за проведення Гри у закладах освіти Михайло-Коцюбинської громади взяли участь в обласному семінарі з питань організації у 2022 році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

15:00:39 18.02.2022