Михайло-Коцюбинська територіальна громада

Відділ освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради

ВІДПОЧИНОК ДІТЕЙ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ

За рахунок місцевого бюджету, для  8 діток пільгових категорій Михайло-Коцюбинської громади, придбано путівки на відпочинок  у дитячий оздоровчий табір «Дивосвіт», що знаходиться в Чернігівському районі, неподалік селища Седнів.  Спеціаліст відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської  селищної ради Алла Прищеп, 1 липня дітей шкільного віку з сіл Льгів та Дніпровське, селища Михайло-Коцюбинське супроводила до оздоровчого закладу.

13:37:35 05.07.2021

СПОРТИВНЕ СВЯТО ГРОМАДИ «МОЛОДЬ ОБИРАЄ ЗДОРОВ’Я»

Спортивне свято «Молодь обирає здоров’я» відгриміло 28 червня 2021 року на селищному стадіоні за підтримки обласного депутата Чернігівської обласної ради Олександра Демиденка та Михайло-Коцюбинської селищної ради в особі селищного голови Ніни Ворох.

13:34:35 05.07.2021

РЕКОРД ВСТАНОВЛЕНО!

28 червня 2021 року, на День Конституції, у Чернігові зафіксували рекорд України - найбільший у країні рушник. Рушник, довжиною понад 200 метрів та шириною 220 сантиметрів, внесли до Книги рекордів України. Його виготовляли упродовж місяця за старовинною технікою вибійки. До процесу долучилося понад 300 учасників, це майстри, представники територіальних громад, національно-культурних товариств, творчих колективів, громадських організацій, волонтери, керівництво міста та області тощо.

13:33:27 05.07.2021

УЧАСТЬ У НАРАДІ

Начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради взяла участь в онлайн-нараді з актуальних питань організованого початку 2021-2022 навчального року  під головуванням начальника Управління освіти і науки ОДА Миколи Конопацького.

14:02:33 25.06.2021

ДЕНЬ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ

Пам`ятна, трагічна дата – 80 років з дня початку німецько-радянської війни. Нацистська Німеччина вторглася на радянську територію по всій лінії кордону. Наше селище, як згадує Герой Радянського Союзу К. Ф. Шкаруба, виявилося окуповане 10 серпня 1941 року. «По всій вулиці з гуркотом рухались колони німецьких танків, гармат вбік міста Чернігова. Більше двох років село було окуповане. У травні 1942 року по всій вулиці есесівці гнали наших юнаків і дівчат в Чернігів для відправлення на каторгу до Німеччини. Крики і сльози матерів чуло і бачило село в ці дні. А влітку 1942-1943 рр. фашистський комендант Беме особисто на двоколці в 5.30 ранку мчав по вулиці і гнав стариків і підлітків на польові роботи. Хто не встигав, отримував покарання». Ось короткий епізод тих днів. Роки важких випробувань і втрат.

14:01:13 25.06.2021

НАРАДА З КЕРІВНИКАМИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ

25 червня в відділі освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради відбулась нарада з керівниками закладів культури. На зустрічі обговорювались нагальні питання відзначення 25-ї річниці Конституції України та 30-ї річниці Дня Незалежності України, проведення спортивного свята «Молодь обирає здоров’я»  благоустрій та поточні ремонти закладів культури, етика спілкування, сценарії заходів, пожежна безпека, дотримання протиепідемічних заходів.

14:00:18 25.06.2021

УЧАСТЬ У СТВОРЕННІ РУШНИКА-ВЕЛЕТНЯ

Нещодавно в області стартував творчий проєкт «Чернігівщини дерево-життя – могутній України оберіг» з виготовлення 200-метрового рушника за допомогою старовинної техніки нанесення візерунку вибійкою.

13:58:17 25.06.2021

НАВЧАЄМОСЬ ТА ПРАКТИКУЄМО

10.06.2021 року Інклюзивно-ресурсний центр приймав завідувачів, вихователів та асистентів вихователя для того, щоб підвищити їх професійний рівень з теми: «Комплексна корекція та міждисциплінарний підхід у роботі з дітьми в умовах ЗДО».

08:13:44 14.06.2021

ОНЛАЙН-КРУГЛИЙ СТІЛ «ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ У ШКОЛАХ СІЛЬСЬКОЇ МІСЦЕВОСТІ: ПРАКТИЧНИЙ АСПЕКТ»

Керівники закладів ЗСО11 червня 2021 року взяли участь в онлайн засіданні круглого столу, організаторами якого були Управління державної служби якості освіти у Чернігівській області.

08:11:13 14.06.2021