Відділ освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради

Відбір підручників для 3 класів ЗЗСО громади

Відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору підручників для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників, на виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 07.11.2019 р. № 1409 «Про проведення конкурсного відбору підручників (крім електронних) для здобувачів освіти повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників у 2019-2020 роках (3 клас)» та з метою організації прозорого вибору ЗЗСО підручників для 3 класів, що можуть видаватися за кошти державного бюджету, педагогічні працівники закладів освіти громади з 24 лютого до 12 березня 2020 року ознайомились з фрагментами електронних версій оригінал-макетів підручників для 3 класі для того, щоб кожен здобувач освіти отримав друкований примірник саме тих підручників, які обрані закладом. Безпосередній вибір підручників педпрацівниками було схвалено на педагогічних радах ЗЗСО (протоколи додаються) та заповнено спеціальні форми вибору (додаються).

11:44:09 13.03.2020

Відповідальне ставлення працівників та роботодавців до власного здоров'я та здоров'я оточуючих!

02 березня 2020 року за участю спеціалістів відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Чернігівського району Головного управління Держпродспоживслужби Чернігівської області Рябець Олени та Бондар Парасковіїу відділі освіти, молоді, спорту, культури і туризму М-Коцюбинської селищної ради  відбулася нарада керівників закладів освіти громади.

16:03:41 04.03.2020

ФІЗКУЛЬТУРНО-ОЗДОРОВЧИЙ ЗАХІД «ВЕСЕЛІ СТАРТИ»

На базі Михайло-Коцюбинської гімназії 27 лютого 2020 року відбувся фізкультурно-оздоровчий захід «Веселі старти» - відкриті спортивні змагання серед учнів 5-7 класів закладів освіти Михайло-Коцюбинської громади.

16:51:19 02.03.2020

Молоде покоління – ЗА розвиток ГРОМАДИ!

20-21 лютого 2020 року учні 4 закладів М-Коцюбинської ОТГ брали участь у Днях популяризації економічного розвитку, що діє в рамках реалізації Грантового проекту ЄС «План місцевого економічного розвитку: Славутич – драйвер росту відкритої та вільної економіки регіону» у Славутичі.  Участь в даному заході здійснюється завдяки діючого Меморандуму про співпрацю між М-Коцюбинською ОТГ, Любечською ОТГ та м.Славутич.

12:51:56 25.02.2020

ВИРІШУЄМО ПРОБЛЕМИ РАЗОМ!

Під таким гаслом 21 лютого 2020 року відбувся семінар-практикум для педагогів та шкільних психологів Михайло-Коцюбинської ОТГ на чолі зі спеціалістом відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради Аллою Прищеп "Педагогічні умови формування соціальної активності учнів" на базі Михайло-Коцюбинської гімназії.            З планом роботи всіх ознайомила заступник директора з НВР Ніна Каленіченко. Зі вступним словом та коротким описом діяльноті закладу із зазначеної проблеми до присутніх звернулася заступник директора з НВР Анна Косовець. Соціальний педагог гімназії Оксана Соколенко на конкретних прикладах розкрила особливості організації профілактичної роботи з дітьми з девіантною поведінкою та дітьми, сім'ї яких опинились у складних життєвих обставинах.       Потім учасники семінару спробували себе у ролі вихованців групи продовженого дня під керівництвом вихователя Юлії Фінів, яка провела майстер-клас з техніки канзаш.                   Наостанок практичний психолог гімназії Тетяна Якосенко в цікавій формі тренінгу ознайомила з психоло-педагогічними методами формування навичок просоціальної поведінки учнів.

15:56:51 24.02.2020

СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ З НАГОДИ 31-Ї РІЧНИЦІ ВИВЕДЕННЯ ВІЙСЬК З АФГАНІСТАНУ

З метою вшанування громадян, які виконували військовий обов’язок на території інших держав та з нагоди 31-ї річниці виведення військ з Афганістану, 15 лютого 2020 року на базі Михайло-Коцюбинської ОТГ відбулися районні змагання з міні-футболу серед відділень Чернігівської районної дитячо-юнацької спортивної школи фізкультурно-спортивного товариства «Колос» та змагання з волейболу серед колективів громадської організації «Чернігівський районний фізкультурно-спортивний клуб «Колос».

11:44:37 17.02.2020

Фахівці улюбленої справи

Майстер спорту з велосипедного спорту, Кирієнко Микола Петрович, майже 40 років присвятив улюбленій справі. Фізична культура і спорт – невід’ємна частина його життя. Продовжуючи велику справу свого земляка, Остапенка Анатолія Івановича, майстра спорту, учасника Світових Олімпійських ігор, Микола Петрович виховав не одне покоління молодих спортсменів.

15:52:17 11.02.2020

Розпочато реєстрацію на ЗНО 2020

Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2020 року триватиме з 03 лютого до 24 березня. Комплекти реєстраційних документів учнів для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО керівники закладів освіти можуть надсилати до 17 березня 2020 року.

15:51:47 03.02.2020