Відділ освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради

Робоча зустріч директора Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Ґалаґана Юрій Ткач та начальника відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Лідії Гаєвської.

«А ще – тільки у нас вам запропонують випити кави з Ґалаґаном, послухати музику з картини, вдягнутися, як одягалися модники та модниці 200 років тому, відчути аромат часу 19 століття, розгадати загадки поліських звірів та сповна відчути творче натхнення. Якщо мої пропозиції зацікавили вас, звертайтеся!». З такими словами звернувся директор Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Ґалаґана Юрій Ткач до начальника відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Лідії Гаєвської.

15:57 31.10.2019