Михайло-Коцюбинська територіальна громада

Відділ освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради

ЦІКАВА ЗУСТРІЧ.

28 вересня відбулася зустріч бібліотекарів та працівників культури з представниками Інституту національної пам’яті Сергієм Бутко і Сергієм Горобцем. Обговорювалася тематика  «Особливості проведення державної політики відновлення і збереження національної пам’яті в бібліотечній сфері. Бабин Яр»

13:03:38 01.10.2021

КРУГЛИЙ СТІЛ

28 вересня 2021 року, у рамках засідання творчої студії вчителів суспільних дисциплін, на базі відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради відбувся круглий стіл на тему: «Державна політика у сфері відновлення і збереження національної пам’яті, подолання історичних міфів, використання місцевих матеріалів у проведенні навчально-виховних заходів з проблематики Голодомору-геноциду, голокосту, «Чорного жаху» (геноциду ромів)» за участю співробітників Українського інституту національної пам’яті Сергія Бутка та Сергія Горобця. На заході були присутні вчителі історії та правознавства, заступники директорів з навчально-виховної роботи.

13:01:57 01.10.2021

СПІЛЬНО РЕАЛІЗУЄМО ВАЖЛИВІ ПРОЄКТИ

В рамках реалізації проєкту: «Програма з розширення можливостей заради відновлення порозуміння для лідерів громад в Україні «Мир у цифровий час» на базі відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради проведено зустріч з представниками НУ «Чернігівська політехніка». Захід за тематикою «Жінки, мир, безпека: чому це важливо», який проводить ГО «Центр гендерної освіти» за підтримки ГО «Фундація прав людини» та за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина спрямований  на посилення в суспільстві  ідеї діалогу заради порозуміння та примирення, як важливої умови сталого розвитку країни, її європейської інтеграції.

16:55:36 23.09.2021

РОБОЧА ЗУСТРІЧ В РЕЖИМІ ОНЛАЙН

22 вересня відбулася онлайн-нарада в системі ZOOM з керівниками закладів освіти Михайло-Коцюбинської селищної ради  щодо організації освітнього процесу під час «жовтого» рівня епідемічної небезпеки. Велика увага була приділена аналізу вакцинації від корона вірусної хвороби  COVID – 19, так як працівники сфери освіти мають високий ризик інфікування через щоденні контакти з великою кількістю людей.

16:53:01 23.09.2021

СПІВПРАЦЯ З ЗАКЛАДАМИ ВИЩОЇ ОСВІТИ

Начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради Лідія Гаєвська взяла участь у зустрічі з акредитації освітньої програми Середня освіта (історія) магістратура в рамках співпраці з Національним університетом «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка. Наразі для громади актуальне питання профорієнтаційної роботи серед випускників  закладів загальної середньої освіти та подальшої практичної роботи  випускника закладу вищої освіти в сільській місцевості.

16:51:51 23.09.2021