Михайло-Коцюбинська територіальна громада

Відділ освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради

Онлайн-семінар з питань організації гри «Сокіл» («Джура»)

16 лютого 2022 року спеціаліст відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Алла Прищеп та відповідальні за проведення Гри у закладах освіти Михайло-Коцюбинської громади взяли участь в обласному семінарі з питань організації у 2022 році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

15:00:39 18.02.2022

ПРО УЧАСТЬ В ОНЛАЙН-НАРАДІ

18 лютого          2022 року   відбулася онлайн-нарада на тему: «Організаційні питання щодо вибору підручників для 5 класу Нової української школи».

14:59:46 18.02.2022

ПРО УЧАСТЬ В ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЇ

17 лютого 2022 року  відбулась онлайн-конференція відповідальних за організацію роботи з виявлення, ідентифікацію та документування елементів нематеріальної культурної спадщини.

14:58:42 18.02.2022

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ОНЛАЙН-НАРАДИ

15.02.2022р відбулась онлайн-нарада керівників закладів освіти М-Коцюбинської громади з актуальних питань розвитку галузі:

13:14:36 16.02.2022

РОБОТА АТЕСТАЦІЙНОЇ КОМІСІЇ

Відповідно до плану роботи відділу, в рамках роботи атестаційної комісії ІІ рівня, здійснюється моніторинг діяльності атестаційних комісій І рівня. Члени атестаційної комісії ІІ рівня вивчають діяльність педагогічних працівників, які атестуються в 2021-2022 навчальному році.

16:43:25 03.02.2022

РОБОЧИЙ ВІЗИТ ПО ЗАКЛАДАМ КУЛЬТУРИ

Протягом тижня  Гаєвська Л.О., начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму та спеціаліст відділу Василенко Л.О., відвідали заклади культури громади, з метою надання методичної допомоги  щодо ведення ділової документації.

16:42:06 03.02.2022

ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Цікавий та пізнавальний захід до Дня Соборності України пройшов в Михайло-Коцюбинському ліцеї.

14:25:03 24.01.2022

ЗАСІДАННЯ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ

29.12.2021 року відбулося засідання Координаційної ради Михайло-Коцюбинської селищної ради, щодо реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків на якій були розглянуті звіти роботи соціальних служб громади в напрямку профілактики насильства, булінгу, заходи із сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах.  Внесені пропозиції спрямовані на покращення і результативність роботи соціальної сфери. Також опрацьовано питання спільної роботи суб’єктів  мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

08:45:40 29.12.2021