Михайло-Коцюбинська територіальна громада

Відділ освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради

Інститут політико-правових та релігійних досліджень з нагоди відзначення Дня Соборності України проводить Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді».

15:29:16 30.11.2022

ТРЕНІНГ ВІД «ЛА СТРАДА-УКРАЇНА»

Щорічно в області з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції стала складовою тренінгу, який відбувся 29 листопада  2022 року у відділі освіти, молоді, спорту культури і туризму.

15:53:53 29.11.2022

ДО СВЯТА ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ ХУСТИНИ

Спадщина та традиції українського роду сьогодні, як ніколи мають багатогранне значення для наближення жаданої Перемоги.

15:50:48 29.11.2022

Про проведення координаційної ради

29.11.2022р відбулась  координаційна рада   щодо реалізації Державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків і запобігання та протидії насильства.

15:42:38 29.11.2022

21 листопада – 9 річниця Революції Гідності та Свободи

Що відчуває людина примусово позбавлена свобод, волі, прав? Так прозвучало питання на зустрічі з нагоди Дня Гідності, яка відбулася в Михайло-Коцюбинській бібліотеці за участі легендарної людини Томилка Миколи Миколайовича, учасника Революції Гідності, батька загиблого Івана Томилка, Авдієнко Тамари Іванівни, матері воїна Миколи та його сім`ї, вбитих російськими окупантами.

13:31:23 21.11.2022