Відділ освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради

Триває замовлення підручників для учнів 7-х класів закладів загальної середньої освіти Михайло-Коцюбинської селищної ради!

Протоколи педрад та Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 7 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників можна переглянути за посиланнями:

09:42:49 17.04.2020

Відбір підручників для 3 класів ЗЗСО громади

Відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору підручників для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників, на виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 07.11.2019 р. № 1409 «Про проведення конкурсного відбору підручників (крім електронних) для здобувачів освіти повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників у 2019-2020 роках (3 клас)» та з метою організації прозорого вибору ЗЗСО підручників для 3 класів, що можуть видаватися за кошти державного бюджету, педагогічні працівники закладів освіти громади з 24 лютого до 12 березня 2020 року ознайомились з фрагментами електронних версій оригінал-макетів підручників для 3 класі для того, щоб кожен здобувач освіти отримав друкований примірник саме тих підручників, які обрані закладом. Безпосередній вибір підручників педпрацівниками було схвалено на педагогічних радах ЗЗСО (протоколи додаються) та заповнено спеціальні форми вибору (додаються).

11:44:09 13.03.2020

Відповідальне ставлення працівників та роботодавців до власного здоров'я та здоров'я оточуючих!

02 березня 2020 року за участю спеціалістів відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Чернігівського району Головного управління Держпродспоживслужби Чернігівської області Рябець Олени та Бондар Парасковіїу відділі освіти, молоді, спорту, культури і туризму М-Коцюбинської селищної ради  відбулася нарада керівників закладів освіти громади.

16:03:41 04.03.2020

ФІЗКУЛЬТУРНО-ОЗДОРОВЧИЙ ЗАХІД «ВЕСЕЛІ СТАРТИ»

На базі Михайло-Коцюбинської гімназії 27 лютого 2020 року відбувся фізкультурно-оздоровчий захід «Веселі старти» - відкриті спортивні змагання серед учнів 5-7 класів закладів освіти Михайло-Коцюбинської громади.

16:51:19 02.03.2020

Молоде покоління – ЗА розвиток ГРОМАДИ!

20-21 лютого 2020 року учні 4 закладів М-Коцюбинської ОТГ брали участь у Днях популяризації економічного розвитку, що діє в рамках реалізації Грантового проекту ЄС «План місцевого економічного розвитку: Славутич – драйвер росту відкритої та вільної економіки регіону» у Славутичі.  Участь в даному заході здійснюється завдяки діючого Меморандуму про співпрацю між М-Коцюбинською ОТГ, Любечською ОТГ та м.Славутич.

12:51:56 25.02.2020

ВИРІШУЄМО ПРОБЛЕМИ РАЗОМ!

Під таким гаслом 21 лютого 2020 року відбувся семінар-практикум для педагогів та шкільних психологів Михайло-Коцюбинської ОТГ на чолі зі спеціалістом відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради Аллою Прищеп "Педагогічні умови формування соціальної активності учнів" на базі Михайло-Коцюбинської гімназії.            З планом роботи всіх ознайомила заступник директора з НВР Ніна Каленіченко. Зі вступним словом та коротким описом діяльноті закладу із зазначеної проблеми до присутніх звернулася заступник директора з НВР Анна Косовець. Соціальний педагог гімназії Оксана Соколенко на конкретних прикладах розкрила особливості організації профілактичної роботи з дітьми з девіантною поведінкою та дітьми, сім'ї яких опинились у складних життєвих обставинах.       Потім учасники семінару спробували себе у ролі вихованців групи продовженого дня під керівництвом вихователя Юлії Фінів, яка провела майстер-клас з техніки канзаш.                   Наостанок практичний психолог гімназії Тетяна Якосенко в цікавій формі тренінгу ознайомила з психоло-педагогічними методами формування навичок просоціальної поведінки учнів.

15:56:51 24.02.2020