Відділ освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради

На території Михайло - Коцюбинського ліцею проводяться роботи по облаштуванню модульної конструкції для розміщення шести класів навчального закладу.

Приміщення сучасне, комфортне, утеплене, має санвузли та встановлене відповідно до норм чинного законодавства. Чекаємо на пожежну сигналізацію, пандуси та меблі. Дякуємо Фонду ,,Фінська церковна допомога( філія в Україні) за реалізацію такого чудового проєкту для нашої громади. Також повідомляємо, що відновлювальні роботи ліцею тривають. За сприяння депутата Чернігівської обласної ради Олександра Демиденка та технічної підтримки БФ "Майбутнє з бджолами" на сьогодні вже встановлено та замінено 55 вікон. За кошти місцевого бюджету та ЮНІСЕФ удосконалюється та оновлюється шкільна їдальня. Найпростіше укриття закладу модернізується за кошти БФ ,,Турбота про дітей України'' та селищної ради.

14:24:58 26.07.2023