Відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради

Дата: 10.10.2023 16:00

05 жовтня 2023 року відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради.

Відповідно до діючогоПоложення про атестацію комісією ІІ рівня атестуються педагогічні працівники закладів освіти в яких менше 15  педагогів.

Винесено ряд важливих рішень. А саме:

1. Затверджені списки педагогів, які підлягають черговій атестації в 2023-2024 навчальному році.

2. Затверджений графік проведення засідань атестаційної комісії в 2023-2024 навчальному році.

3. Затверджений графік проведення атестації педагогів в 2023-2024 навчальному році.

4.  Визначені строки та адреса електронної пошти для подання педагогічними працівниками документів (у разі подання в електронній формі). А саме,   до 17 жовтня 2023 року включно подати педагогічним працівникам документи (у разі подання в електронній формі) на електронну адресу відділу m.kotsubinsk.osvita.2019@gmail.com

списки педагогів чергової атестації 2023_2024.pdf

графік проведення атестації 2023-2024н.р..pdf