ВЕБІНАРИ ТА ТРЕНІНГИ

Онлайн - тренінг зі створення профілів громад

Запрошуємо представників та представниць робочих груп із громадської безпеки та відновлення, а також місцевих активістів та активісток Чернігівщини на онлайн-тренінг із створення профілів громад. Захід проводиться у межах проєкту «Розбудова Мережі робочих груп із громадської безпеки та відновлення у семи територіальних громадах Чернігівщини», який впроваджує ГО «Чернігів Європейський». Участь у цьому онлайн-тренінгу є важливим етапом у розробленні профілів громад. Створення профілю громади є ключовим інструментом для розуміння потреб, пріоритетів та особливостей громади. Профіль допомагає визначити стратегії, які сприятимуть досягненню поставлених цілей в аспекті відновлення громади і підвищенню якості життя мешканців. Тренінг відбудеться 28 липня 2023 р. Формат: онлайн Провідні експерти-тренери Юрій Антощук та Микола Гомонюк поділяться практичними кейсами та прикладними інструментами для створення профілів громад, тож не зволікайте з реєстрацією. Реєструйтеся на тренінг за цим посиланням: https://forms.gle/oBrUjhCvDL8xDGPy9 Тренінги проводяться в межах ініціативи «Розбудова Мережі робочих груп із громадської безпеки та відновлення у семи територіальних громадах Чернігівщини», яку впроваджує ГО «Чернігів Європейський» за сприяння Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні».

14:25:44 06.07.2023