Вебінар «Net billing: як зменшити витрати на оплату електроенергії»

Дата: 18.03.2024 13:58

Децентралізована відновлювана енергетика у громадах необхідна для забезпечення стабільного енергопостачання. Стимулювати її розвиток покликаний механізм Net billing. Згідно з ним, кожен споживач може встановити сонячну електростанцію для власних потреб в електроенергії, а вироблений надлишок – передавати в мережу та отримувати прибуток.

Який алгоритм дій та яка дозвільна документація потрібна для участі в механізмі? Які найбільш розповсюджені перешкоди під час втілення механізму та недоліки?

Про це та інше поговоримо 28 березня об 11:00.

Реєстрація: https://forms.office.com/e/5xNqLk9dat

Також представимо інструкцію «Самовиробництво електричної енергії (net billing): базові аспекти реалізації та основи правового регулювання в Україні».

Спікери:
–       Ольга Савченко, партнерка юридичної компанії «Альтело».
–       Дмитро Сакалюк, експерт ГО «Екоклуб».

Подія відбувається у межах проєктів “Закриття циклу: справедливий енергетичний перехід, розроблений містами та регіонами” від Європейської Комісії та «Еконет. Посилення транснаціональної мережі НУО для захисту клімату та захисту довкілля», що реалізується у співпраці із Austausch e.V та за фінансової підтримки «Хліб для світу» Зміст заходу є виключною відповідальністю ГО “Екоклуб” і не обов’язково відображає позицію донорів.