Кархівськой ЗДО "Мандаринка"

ЗВІТ завідувача Кархівським дошкільним навчальним закладом «Мандаринка» Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області БОБОК ТЕТЯНИ ВІТАЛІЇВНИ за 2019/2020 н. р. перед колективом закладу та батьками

На виконання наказу МОН від 23.03.2005р. №178, Положення про дошкільний навчальний заклад, з метою подальшого утвердження відкритої та демократичної державно-громадської системи управління освітою, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття і виконання управлінських рішень, запровадження колегіальної етики управлінської діяльності у навчальних закладах, що базуються на принципах взаємоповаги та позитивної мотивації, я, Бобок Тетяна Віталіївна, завідувач Кархівським ДНЗ «Мандаринка», освіта повна, вища педагогічна, педстаж 34 роки, з них на посаді завідувача закладу майже 5 роки, звітую про основні напрямки своєї діяльності за 2019/2020 нав.рік.

16:02:27 02.07.2020