Фонд соціального страхування України

Фонд гарантує оплату лікарняних у випадку звільнення під час хвороби

Фонд соціального страхування України гарантує надання матеріального забезпечення у зв’язку із тимчасовою втратою працездатності застрахованих осіб, якщо хвороба триває і після звільнення.

10:36:06 12.08.2020

Чернігівське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів завжди готове допомогти особам з інвалідністю пройти професійну підготовку, перепідготовку або підвищити свою кваліфікацію

Перший крок. Заявник звертається (із заявою) до відділення Фонду за місцем реєстрації проживання і надає наступні документи:

10:38:26 10.08.2020

Родини померлих від COVID-19 медиків отримали допомоги від Фонду соціального страхування України

Фонд соціального страхування України профінансував одноразові допомоги для двох родин медичних працівників, які померли внаслідок гострого професійного захворювання на COVID-19.

09:16:12 09.07.2020

У Фонді зареєстровано понад 3,3 млн страхувальників

На обліку у Фонді соціального страхування України перебуває понад 3,3 млн роботодавців, фізичних осіб-підприємців, самозайнятих і інших осіб, які зобов’язані сплачувати ЄСВ. З них юридичних осіб – понад 1,4 млн, фізичних осіб – 1,9 млн.

13:00:29 16.06.2020

Комітет ВРУ з питань бюджету погодив надання фінансової допомоги ФССУ 2 278,8 млн грн з фонду боротьби з COVID 19

Комітет Верховної Ради України з питань бюджету сьогодні, 03 червня, на своєму засіданні погодив виділення коштів державного бюджету із фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками для надання фінансової допомоги Фонду соціального страхування України (відповідно до пункту 1 постанови КМУ від 20.05.2020 № 385).

12:59:26 16.06.2020

Роз’яснення щодо коректного внесення даних листків непрацездатності до заяви-розрахунку

При оформленні заяви-розрахунку, за якою Фонд соціального страхування України фінансує лікарняні, роботодавці мають вказувати ті листки непрацездатності, на підставі яких необхідно здійснити виплату матеріального забезпечення. Включення до заяви-розрахунку лише первинного лікарняного листка без зазначення листків непрацездатності, які були видані як продовження первинного, та за якими призначено допомогу від Фонду, є порушенням порядку використання страхових коштів.

12:58:42 16.06.2020