Фонд соціального страхування України

У 2019 році кількість застрахованих сягла 12,5 млн осіб

Понад 12,5 млн працюючих є застрахованими особами та знаходяться під опікою Фонду соціального страхування України. Зазначені особи в разі настання страхового випадку в період роботи отримують від Фонду допомоги, страхові виплати, медичні і соціальні послуги.

08:33 23.01.2020

Лікарняні та декретні у 2019 році було нараховано 2,4 млн працюючих

Фонд соціального страхування України упродовж 2019 року направив на фінансування лікарняних, допомог по вагітності та пологах і на поховання 14,5 млрд гривень. Загалом у минулому році страхувальники подали заяви-розрахунки на фінансування матеріального забезпечення для 2 424 431 застрахованої особи.

08:32 23.01.2020

Фонд надасть допомогу постраждалим у груповому нещасному випадку в Одеському коледжі

До Фонду соціального страхування України від Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу надійшло повідомлення про груповий нещасний випадок, який стався 04.12.2019 внаслідок пожежі. Станом на 12.12.2019 повідомлено про 13 застрахованих осіб, які постраждали.

09:38 20.12.2019

Фонд виплатив 1,8 млрд грн переселенцям, потерпілим на виробництві

Майже 48 тис. внутрішньо переміщених осіб, потерпілих на виробництві, і членів їх родин отримали страхові виплати від Фонду соціального страхування України упродовж січня–жовтня. За оперативними даними станом на 01.11.2019 загальна сума цих виплат склала 1,8 млрд гривень.

09:37 20.12.2019