Михайло-Коцюбинська територіальна громада

Фонд соціального страхування України

80% заяв на фінансування лікарняних подаються в електронному вигляді

Більшість роботодавців вже перейшли на електронний документообіг з Фондом соціального страхування України – близько 80% заяв-розрахунків, на підставі яких фінансується матеріальне забезпечення, подаються до Фонду онлайн.

11:51:45 12.07.2021

Пандемія COVID-19 спричинила зростання кількості нещасних випадків у 3,9 раза

Щороку 28 квітня світова спільнота відзначає Всесвітній день охорони праці, покликаний звернути увагу на безпеку робочих місць, виробничі ризики, збереження життя і здоров’я працівників.

09:24:02 11.05.2021

Щомісячні страхові виплати шахтарям зросли на 591 гривню за підсумками перерахунку

Фонд соціального страхування України щомісяця фінансує страхові виплати, які компенсують частину втраченого доходу відповідно до ступеня втрати працездатності, для 87,4  тисяч потерпілих гірничої галузі та членів їх сімей у разі смерті потерпілих.

09:22:29 11.05.2021

Реабілітацію за кошти ФССУ, зокрема після ускладнень COVID-19, пройшли 2 138 застрахованих осіб

За підсумками І кварталу 2021 року за кошти Фонду соціального страхування України медичною реабілітацією на базі санаторно-курортних закладів було забезпечено 2 138 застрахованих осіб і їх дітей.

09:21:35 11.05.2021

Фонд направив 400 млн грн державної фіндопомоги на фінансування лікарняних і декретних виплат

Фонд соціального страхування України направив 400 мільйонів гривень фінансової допомоги з державного бюджету на виплату допомог по тимчасовій втраті працездатності, по вагітності та пологах і на поховання.

11:13:40 30.04.2021

Потреба у видатках за лікарняними і страховими виплатами перевищує доходи від частки ЄСВ

Упродовж першого кварталу 2021 року потреба у видатках за лікарняними листками та на страхові виплати потерпілим на виробництві і їх родинам щомісяця перевищувала обсяг надходжень від частки ЄСВ до бюджету Фонду соціального страхування України.

11:04:44 15.04.2021

Парламент врегулював питання щодо фінансування Фондом лікарняних з 30 червня

Верховна Рада України внесла зміни до Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування», якими повернула до переліку підстав для надання допомоги по тимчасовій непрацездатності від Фонду соціального страхування України випадки хвороб і травм.

11:04:25 15.04.2021

Кількість днів тимчасової непрацездатності зросла на 20,6%

Упродовж лютого 2021 року Фонд соціального страхування України прийняв на фінансування заяви-розрахунки для компенсації втраченого заробітку українських працівників за 3,5 мільйона днів хвороби, травми або догляду за хворими дітьми. Це на 20,6% більше, ніж у лютому 2020 року (2,9 млн днів).

11:05:45 31.03.2021