Михайло-Коцюбинська територіальна громада

Фонд соціального страхування України

Уряд розширив на інтернів страхові виплати медикам, постраждалим від профхвороби на COVID-19

Кабінет Міністрів України розширив дію порядку здійснення державних страхових виплат у разі інвалідності або смерті медичних працівників через професійну хворобу COVID-19 на студентів-медиків V і VI курсів, залучених до боротьби із коронавірусом SARS-CoV-2 державними і комунальними закладами охорони здоров’я.

14:15:50 17.12.2020

2,2 мільйона українців знаходились на лікарняних і декретних за підсумками 11 місяців

Упродовж січня–листопада Фонд соціального страхування України прийняв на фінансування заяви-розрахунки на виплату допомог по тимчасовій втраті працездатності, у зв’язку із вагітністю та пологами, а також на поховання для 2,2 млн застрахованих осіб.

14:15:50 17.12.2020

Неякісні медогляди зменшують працездатність працівників

За даними Фонду соціального страхування України упродовж 9 місяців 2020 року загальна кількість встановлених діагнозів професійних захворювань склала 3 695. Часто набуття професійного захворювання пов’язано із несвоєчасно вжитими заходами щодо оздоровлення працівників, усунення недосконалостей технологічно процесу тощо. Зокрема, причиною цього є неякісно проведені медичні огляди співробітників, через що потреба в оздоровленні чи коригуванні виробничого процесу не визначається.

14:14:13 17.12.2020

Фонд направив на лікарняні 10 млрд гривень

З початку року Фонд соціального страхування України прийняв на фінансування листки непрацездатності на загальну суму 10 мільярдів гривень. Загалом станом на сьогодні ФССУ виплатив застрахованим особам 10,7 млрд грн допомог по тимчасовій непрацездатності (сума враховує заяви-розрахунки, подані роботодавцями у кінці грудня 2019 року та профінансовані у січні 2020-го).

14:12:34 17.12.2020

За січень – вересень 2020 року платниками Чернігівщини сплачено майже 11,8 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску

До бюджетів усіх рівнів від платників Чернігівської області протягом 9 місяців поточного року надійшло понад 8 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів. Начальниця Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк зазначила, що цей показник на 248,8 млн грн більше ніж у відповідному періоді минулого року. Між державним та місцевими бюджетами кошти розподілилися наступним чином: до державного бюджету надійшло майже 3,6 млрд грн, до місцевих  бюджетів усіх рівнів - 4,4 млрд грн.

13:36:46 23.10.2020

Фонд виплатив 3,7 млрд грн декретних для 110 тисяч жінок за підсумками трьох кварталів

Фонд соціального страхування України профінансував надання допомоги по вагітності та пологах для 110 506 працюючих жінок, які перебували у відпустці по вагітності та пологах у січні–вересні 2020 року. На це Фонд направив 3,7 мільярда гривень, що на 8,6%, або 291,5 мільйона гривень більше, ніж за той же період 2019 року.

13:35:40 23.10.2020

Набув чинності новий порядок перевірок використання страхових коштів

10 жовтня 2020 року набув чинності Порядок перевірки правильності використання страхувальниками страхових коштів Фонду соціального страхування України та застосування фінансових санкцій за порушення встановленого порядку їх використання. Про це на селекторній нараді за участі  профільних фахівців виконавчої дирекції Фонду та її робочих органів повідомила начальниця управління по роботі зі страхувальниками виконавчої дирекції ФССУ Наталія Зеленська.

13:34:04 23.10.2020

Фонд профінансував 796 млн грн страхових виплат за вересень

Фонд соціального страхування України профінансував щомісячні страхові виплати за вересень для 202,2 тисяч потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та членів їх родин. На це Фонд направив 796,4 мільйона гривень.

13:33:10 23.10.2020

1,6 млн працюючих отримали від Фонду соціального страхування України матеріальне забезпечення за підсумками трьох кварталів

Фонд соціального страхування України упродовж трьох кварталів 2020 року прийняв на фінансування лікарняні, допомоги по вагітності та пологах і на поховання на суму 10,7 млрд гривень. Загалом роботодавці подали заяви-розрахунки на виплату матеріального забезпечення для більш ніж 1,6 мільйона застрахованих осіб.

08:44:10 09.10.2020

Фонд оплатив час перебування на самоізоляції від COVID-19 для 20 тисяч українців

Станом на кінець вересня 20 тисяч застрахованих осіб, з яких 5 тисяч медиків знаходились на самоізоляції під медичним наглядом – Фонд соціального страхування України компенсував для них втрачений за цей час заробіток з метою протидії поширенню коронавірусної інфекції. З початку пандемії Фонд направив на такі допомоги 24,9 мільйона гривень.

08:43:43 09.10.2020