Фонд соціального страхування України

З початку війни понад 3 тисячі родин звернулись до Фонду за допомогами на поховання померлих працівників

Працюючі українці захищені на випадок втрати працездатності навіть під час війни . Загальнообов’язкове державне соціальне страхування гарантує для них виплати, допомоги і надання медико-соціальних послуг – Фонд соціального страхування України реалізує страховий захист у повному обсязі.

10:28:03 14.10.2022

Розмір допомоги від ФССУ за один день лікарняного зріс до 428 гривень

Попри воєнний стан допомога від Фонду соціального страхування України на час лікування продовжує зростати. За підсумками восьми місяців 2022 року за кожен день перебування на лікарняному ФССУ у середньому виплачує допомогу у розмірі 428,37 гривні – це на 15,9% більше, ніж за той же період минулого року.

14:36:22 23.09.2022

За допомогами від ФССУ звернулись 1,75 млн людей – їм нараховано виплати на 10 млрд грн

Усі українські працівники мають право на компенсацію втраченого заробітку за час тимчасової втрати працездатності, догляду за хворими родичами, самоізоляції від COVID-19, на період відпустки по вагітності та пологах. У період війни цей страховий захист зберігається і продовжує забезпечуватись Фондом соціального страхування України.

14:29:47 23.09.2022

Працюючі українці мають право пройти реабілітацію після травм, отриманих внаслідок бойових дій, за кошти Фонду

Кожен працюючий українець має право на проходження після стаціонарного лікування оплачуваного курсу реабілітації після отриманих внаслідок бойовий дій травм за кошти Фонду соціального страхування України. Таке реабілітаційне лікування спрямоване на відновлення організму після завершення гострого періоду та часто дозволяє уникнути первинної інвалідності чи перешкодити подальшому погіршенню стану.

08:15:05 19.09.2022

ФССУ призначив понад 10,4 мільйона гривень страхових виплат постраждалим внаслідок бойових дій і сім'ям загиблих

Щодня до Фонду соціального страхування України надходить на оплату 21,4 тисячі лікарняних на загальну суму близько 70 мільйонів гривень – вони містяться в понад 4 тисячах заявах-розрахунках, які роботодавці формують за лікарняними працівників і подають до ФССУ.

16:55:10 16.09.2022

Етапи проходження е-лікарняного для фінансування допомоги

16:49:23 16.09.2022