Фонд соціального страхування України

Фонд перерахував 11,7 млн гривень допомог для працівників Маріуполя, зокрема Азовсталі

Фонд соціального страхування України перерахував лікарняні і декретні допомоги для 2 712 працівників підприємств Маріуполя – це перші виплати для маріупольців, які вдалось здійснити після російського вторгнення у місто. Загалом на рахунки вже направлено 11,7 мільйона гривень допомог, готуються наступні виплати.

14:18:33 26.05.2022

Фонд виплатив 832 млн грн щомісячних страхових виплат за квітень

Фонд соціального страхування України продовжує здійснювати страхові виплати за квітень – станом на сьогодні щомісячні виплати отримали понад 144 тисячі потерпілих на виробництві та членів їх родин. Загалом перераховано на банківські картки або доставлено листоношами вже 832 мільйона гривень квітневих страхових виплат.

14:14:00 26.05.2022

Понад 10 тисяч потерпілих на виробництві пройшли санаторно-курортне лікування за кошти Фонду

За оперативними підсумками 2021 року понад 10 тисяч осіб з інвалідністю внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання були забезпечені курсом санаторно-курортного лікування за кошти Фонду соціального страхування України.

13:26:36 14.01.2022

Фонд профінансував щомісячні страхові виплати за листопад у повному обсязі

Фонд соціального страхування України сьогодні, 15 грудня, завершив фінансування щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх родин за листопад. Кошти перераховано вчасно та в повному обсязі для майже 200 тисяч осіб. Виплати таких допомог здійснюються у наступному місяці за попередній.

15:59:23 28.12.2021

Е-лікарняні сумісників з’являться в кабінетах роботодавців: особливості оформлення заяви-розрахунку

Відсьогодні в особистих кабінетах роботодавців почали з’являтись електронні лікарняні їх працівників за сумісництвом, створені з 01 жовтня по 20 грудня. Через великий обсяг, відображення всіх е-лікарняних відбувається поступово і займе трохи часу, однак багато роботодавців уже можуть приступити до призначення за ними допомог від Фонду соціального страхування України.

16:00:01 22.12.2021

Понад 150 тисяч українців пройшли оплачувану самоізоляцію від COVID-19 за кошти ФССУ

Аби упередити поширення коронавірусної інфекції Фонд соціального страхування України компенсує усім застрахованим особам незалежно від місця роботи втрачений за час самоізоляції від COVID-19 заробіток. З початку пандемії вже майже 154 тисячі українців знаходились на оплачуваній за кошти Фонду самоізоляції після контакту з хворими.

15:59:53 22.12.2021

ФССУ прийняв до оплати е-лікарняні на 1 млрд гривень

Е-лікарняні на вже понад 1 мільярд гривень були прийняті Фондом соціального страхування України з початку їх впровадження у червні 2021 року. Загалом до оплати прийнято більше 530 тисяч електронних листків непрацездатності.

14:17:56 19.11.2021

Фонд профінансує декретну допомогу, незважаючи на відсторонення від роботи через відмову від вакцинації

Фонд соціального страхування України здійснить фінансування допомоги по вагітності та пологах незалежно від того, чи було застраховану особу відсторонено від роботи через відмову від обов’язкового профілактичного щеплення проти гострої респіраторної хвороби COVID-19.

14:15:18 19.11.2021