Фонд соціального страхування України

Заяву-розрахунок за е-лікарняними можна подати через програмне забезпечення або на паперових носіях

Кожного робочого дня до Фонду соціального страхування України роботодавці подають заяви-розрахунки для фінансування близько 17 тисяч лікарняних листків. 80% з них подаються онлайн – за допомогою клієнтського спеціалізованого програмного забезпечення.

08:09:06 03.09.2021

Як роботодавцю з’ясувати, є е-лікарняний первинним чи продовженням?

На відміну від допомог по вагітності та пологах, компенсації заробітку за час догляду за хворою дитиною та інших допомог, які фінансуються за кошти Фонду соціального страхування України з першого дня і до завершення тимчасової втрати працездатності, у випадку загальних захворювань або травм перші п’ять днів непрацездатності оплачуються за кошти роботодавця. А починаючи з шостого дня і до одужання – фінансуються ФССУ.

08:07:07 03.09.2021

80% заяв на фінансування лікарняних подаються в електронному вигляді

Більшість роботодавців вже перейшли на електронний документообіг з Фондом соціального страхування України – близько 80% заяв-розрахунків, на підставі яких фінансується матеріальне забезпечення, подаються до Фонду онлайн.

11:51:45 12.07.2021

Пандемія COVID-19 спричинила зростання кількості нещасних випадків у 3,9 раза

Щороку 28 квітня світова спільнота відзначає Всесвітній день охорони праці, покликаний звернути увагу на безпеку робочих місць, виробничі ризики, збереження життя і здоров’я працівників.

09:24:02 11.05.2021

Щомісячні страхові виплати шахтарям зросли на 591 гривню за підсумками перерахунку

Фонд соціального страхування України щомісяця фінансує страхові виплати, які компенсують частину втраченого доходу відповідно до ступеня втрати працездатності, для 87,4  тисяч потерпілих гірничої галузі та членів їх сімей у разі смерті потерпілих.

09:22:29 11.05.2021

Реабілітацію за кошти ФССУ, зокрема після ускладнень COVID-19, пройшли 2 138 застрахованих осіб

За підсумками І кварталу 2021 року за кошти Фонду соціального страхування України медичною реабілітацією на базі санаторно-курортних закладів було забезпечено 2 138 застрахованих осіб і їх дітей.

09:21:35 11.05.2021