Фонд соціального страхування України

Фонд профінансував 2,3 млн днів догляду за хворими дітьми

Упродовж січня–вересня цього року Фонд соціального страхування України профінансував надання допомоги по тимчасовій втраті працездатності по догляду за хворим членом сім’ї, у тому числі, за хворими дітьми до 14 років, на суму 575,5 млн гривень. Це на 9,7% більше, ніж за той же період 2018 року.

12:40:26 13.11.2019

Фонд профінансував лікування, медреабілітацію та лікарські засоби для понад 24 тис. осіб

Відповідно до оперативних даних 9 місяців 2019 року у закладах охорони здоров’я було проліковано та забезпечено медичною реабілітацією за рахунок коштів Фонду соціального страхування України 7 640 потерпілих на виробництві. Лікарськими засобами та виробами медичного призначення забезпечено 16 467 потерпілих.

12:38:14 13.11.2019

Майже 8 тис. осіб з інвалідністю отримали санаторно-курортне лікування за кошти Фонду

За оперативними підсумками упродовж трьох кварталів 2019 року санаторно-курортним лікуванням за кошти Фонду соціального страхування України було забезпечено 7 793 особи з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва.

12:26:19 05.11.2019

3 листопада – День працівника соціальної сфери

Під опікою Фонду соціального страхування України знаходиться понад 12,7 млн. застрахованих осіб – працевлаштованих і самозайнятих осіб, ФОП, осіб, що працюють на умовах цивільно-правових договорів. Зазначені особи мають право на отримання допомог, страхових виплат, медичних і соціальних послуг за рахунок коштів Фонду у разі настання страхового випадку в період роботи.

12:25:54 05.11.2019

За 9 місяців фахівці Фонду перевірили пів мільйона листків непрацездатності

У виконавчій дирекції Фонду соціального страхування України відбулась селекторна нарада з аналізу проблемних питань здійснення контролю за обґрунтованістю видачі та продовження листків непрацездатності в закладах охорони здоров’я. Захід пройшов під головуванням начальника управління профілактики страхових випадків виконавчої дирекції Фонду Сергія Таровика, участь у нараді взяли заступниця начальника управління – начальниця відділу медичної експертизи управління профілактики страхових випадків Марина Біляєва, головна спеціалістка відділу медичної експертизи Оксана Полозюк, а також керівництво та профільні фахівці управлінь виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві.

12:07:56 05.11.2019

ВИДАТКИ НА ДОПОМОГИ ПО ВАГІТНОСТІ ТА ПОЛОГАХ ЗРОСЛИ НА 345 МЛН ГРН

Фонд соціального страхування України прийняв на фінансування заяви-розрахунки для виплати допомог по вагітності та пологах на суму 3,4 млрд гривень упродовж трьох кварталів 2019 року. Це на 345,3 млн гривень, або 11,3% більше, ніж за той же період минулого року.

15:42:48 22.10.2019