Фонд соціального страхування України

У Фонді зареєстровано понад 3,3 млн страхувальників

На обліку у Фонді соціального страхування України перебуває понад 3,3 млн роботодавців, фізичних осіб-підприємців, самозайнятих і інших осіб, які зобов’язані сплачувати ЄСВ. З них юридичних осіб – понад 1,4 млн, фізичних осіб – 1,9 млн.

13:00:29 16.06.2020

Комітет ВРУ з питань бюджету погодив надання фінансової допомоги ФССУ 2 278,8 млн грн з фонду боротьби з COVID 19

Комітет Верховної Ради України з питань бюджету сьогодні, 03 червня, на своєму засіданні погодив виділення коштів державного бюджету із фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками для надання фінансової допомоги Фонду соціального страхування України (відповідно до пункту 1 постанови КМУ від 20.05.2020 № 385).

12:59:26 16.06.2020

Роз’яснення щодо коректного внесення даних листків непрацездатності до заяви-розрахунку

При оформленні заяви-розрахунку, за якою Фонд соціального страхування України фінансує лікарняні, роботодавці мають вказувати ті листки непрацездатності, на підставі яких необхідно здійснити виплату матеріального забезпечення. Включення до заяви-розрахунку лише первинного лікарняного листка без зазначення листків непрацездатності, які були видані як продовження первинного, та за якими призначено допомогу від Фонду, є порушенням порядку використання страхових коштів.

12:58:42 16.06.2020

У І кварталі до Фонду подали на оплату лікарняні на 2,7 млрд гривень

За оперативними підсумками упродовж січня–березня 2020 року до Фонду соціального страхування України подали заяви-розрахунки на фінансування допомог по тимчасовій втраті працездатності за 968,1 тис. лікарняними листками. Загальна сума склала 2,7 млрд гривень.

10:27:52 15.04.2020

Роботодавцям рекомендовано подавати заяви на оплату лікарняних і звіти дистанційно

Охоплення електронним документообігом по заявам-розрахункам, на підставі яких Фонд соціального страхування України здійснює фінансування матеріального забезпечення, на сьогодні сягає вже понад 65%. З метою протидії поширенню COVID-19, рекомендуємо страхувальникам (роботодавцям) на час карантину надавати перевагу дистанційній формі подачі документів до Фонду.

09:36:05 27.03.2020

Оформлення договорів на проходження реабілітації і санаторно-курортного лікування призупинено з 19 березня

З 19 березня на період встановленого карантину тимчасово призупинено укладення тристоронніх договорів для проходження реабілітаційного лікування працюючими, а також медичної реабілітації і санаторно-курортного лікування потерпілими на виробництві за кошти Фонду соціального страхування України. Крім того, буде проведена робота щодо перенесення термінів заїздів по санаторно-курортних путівках, виданих потерпілим.

09:24:37 27.03.2020