Комітет ВРУ з питань бюджету погодив надання фінансової допомоги ФССУ 2 278,8 млн грн з фонду боротьби з COVID 19

Дата: 16.06.2020 12:59

Комітет Верховної Ради України з питань бюджету сьогодні, 03 червня, на своєму засіданні погодив виділення коштів державного бюджету із фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками для надання фінансової допомоги Фонду соціального страхування України (відповідно до пункту 1 постанови КМУ від 20.05.2020 № 385).

Зазначені кошти будуть виділені ФССУ після внесення змін до бюджету Фонду на 2020 рік.

Для надання фінансової допомоги Фонду передбачено 2 278,8 млн гривень:

? 1 807,7 млн гривень – на поворотній основі для виплати матеріального забезпечення;

? 471,1 млн гривень – на безповоротній основі для виплати матеріального забезпечення (крім допомог по вагітності та пологах) в частині надання допомоги на період перебування у закладах охорони здоров’я і на самоізоляції під меднаглядом, а також для виплати одноразових допомог членам сімей медичних та інших працівників закладів охорони здоров’я, які померли від гострої респіраторної хвороби COVID-19.