Податкові новини

Змінюється формат роботи Центрів обслуговування платників на Чернігівщині

У зв’язку з запровадженням Кабінетом Міністрів України надзвичайної ситуації в Україні, з 26.03.2020 року Центри обслуговування платників та Державні податкові інспекції, в яких не створені ЦОП, будуть приймати платників тільки за попереднім записом (телефон, електронна пошта) виключно для надання невідкладних послуг у разі гострої необхідності, зокрема:

13:48:48 26.03.2020

Податкова закликає зберігати дистанцію та користуватися електронними сервісами. Корисна інформація для платників. Які важливі дії можна здійснити самостійно, не виходячи з дому.

Корисна інформація для платників. Які важливі дії можна здійснити самостійно, не виходячи з дому.  Нагадуємо, що ви можете:

11:41:30 26.03.2020

Запровадження програмних РРО відтерміновується

До 1 серпня 2020 року перенесено введення в дію норм законодавства щодо запровадження програмних реєстраторів розрахункових операцій, як альтернативу класичним РРО. Також, до 1 серпня 2020 року продовжено можливість не застосовувати реєстратори розрахункових операцій та/або програмні реєстратори розрахункових операцій платниками єдиного податку другої - четвертої груп (фізичними особами - підприємцями) незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує ліміт у 1 млн гривень, крім тих, які здійснюють:

11:38:16 26.03.2020

Максимально використовуємо дистанційний формат спілкування

Здоров’я та безпека платників – головний пріоритет ДПС як соціально-відповідального державного органу. У зв’язку зі спалахом і розповсюдженням коронавірусу COVID-19 та попередженням інфікування і поширення вірусних інфекцій Державна податкова служба України наполегливо рекомендує  платникам утриматися від відвідування центрів обслуговування платників без нагальної потреби. Особливо якщо проблему, з якою ви збираєтеся звернутися до ЦОП, можливо вирішити дистанційно (онлайн або поштою).

16:29:36 23.03.2020

Звернення до податкової радимо подавати в електронному вигляді, тимчасово припиняється проведення особистого прийому громадян.

Головне управління ДПС у Чернігівській області повідомляє, що у зв’язку з оголошенням в Україні карантину, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та з метою запобігання поширення вірусу COVID-19, що тимчасово припиняється проведення особистого прийому громадян.

13:10:03 17.03.2020

У фальсифікаторів тютюнової продукції вилучено «майна» майже на 3 млн гривень

Канал з транспортування оптових партій тютюнових виробів перекрили працівники податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області під процесуальним керівництвом прокуратури Чернігівської області.

08:29:52 12.03.2020

Платники Чернігівщини сплатили 209 мільйонів гривень рентної плати за користування природними ресурсами

За січень-лютий 2020 року до зведеного бюджету від платників податків Чернігівщини надійшло майже 209 млн грн рентної плати, що становить 108,6 відс. до рівня відповідного періоду минулого року. Зокрема, до державного бюджету надійшло 164,2 млн грн, до місцевих – 44,8 млн гривень.

08:24:39 12.03.2020

Як самостійно отримати довідку про доходи в Електронному кабінеті

Триває період подання декларацій державними службовцями та особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. У цей період традиційно зростає кількість користувачів Електронного кабінету. Сервіс дозволяє оперативно та у будь-який час отримати відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків, необхідні для заповнення декларації.

16:01:05 04.03.2020