Михайло-Коцюбинська територіальна громада

Податкові новини

Суб’єктам господарювання в Чернігівській області телефонують шахраї та представляються податківцями   Невідомими особами здійснюються телефонні дзвінки окремим суб’єктам господарювання Талалаївського району з мобільних номерів 0666605719 та 0957650556. Особи, які телефонують, представляються начальником Талалаївської ДПІ та вимагають надати грошові кошти для вирішення питання з податковою перевіркою. Головне управління ДПС у Чернігівській області попереджає, що це шахрайство та закликає платників податків не піддаватися на провокації.  У разі надходження дзвінків з будь-якими незаконними пропозиціями або вимогами просимо одразу повідомляти працівників підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції за номерами телефонів: (0462) 652-315, 652-392, 668-522.

16:27:35 19.10.2021

Щодо сплати платежів за землекористування за відсутності правовстановлюючих документів на земельну ділянку

Доводимо до відома землевласників та землекористувачів, що фактичні користувачі земельних ділянок зобов'язані оформити документи на право користування такими ділянками у порядку і строки відповідно до чинного законодавства.

12:02:53 13.10.2021

Щодо переваг використання єдиного рахунку для сплати податків і зборів

Головне управління ДПС у Чернігівській області звертає увагу платників податків і зборів на те, що з 01.01.2021 Державною податковою службою України запроваджено функціонування єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

12:01:21 13.10.2021

Про терміни сплати податків

З метою забезпечення рівномірного наповнення бюджетів усіх рівнів для виконання програм бюджетного фінансування Головне управління ДПС у Чернігівській області звертається до платників рентної плати, зокрема, рентної плати за користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини та за користування радіочастотним ресурсом України, а також платників плати за землю з проханням здійснити сплату податкових зобов’язань за вересень 2021 не пізніше 29 жовтня 2021 року включно, оскільки граничний термін сплати таких податкових зобов’язань припадає на 01 листопада 2021 року.

12:00:17 13.10.2021

Увага! Наближається граничний термін сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та транспортного податку

Підпунктом 266.10.1 п. 266.10 ст. 266 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) визначено, що податкове зобов’язання з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за звітний рік сплачується юридичними особами авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.

11:59:35 13.10.2021

Шахраї видурюють кошти у підприємців

На Чернігівщині телефонні шахраї продовжують вигадувати схеми для обману підприємців.            Отримана інформація, що цього разу невідомі особи представляються начальником Городнянської ДПІ Головного управління ДПС у Чернігівській області. Дзвінки надходять з номеру 0666423860. Кошти просять на вирішення питання з нібито податковою перевіркою та на інші вигадані ними потреби.

17:01:22 07.10.2021

Платниками Чернігівщини протягом вересня сплачено понад 1 млрд грн податків та зборів та 530 млн грн єдиного внеску

У вересні 2021 року платниками Чернігівщини до бюджетів усіх рівнів сплачено понад 1 млрд грн податків та зборів. Надходження збільшились майже на 16 відсотків у порівнянні до вересня минулого року. Про це повідомила начальниця Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк представникам регіональних засобів масової інформації.

17:00:09 07.10.2021

Викрито організовану групу фізичних осіб, які приховували підприємницьку діяльність та ухилились від сплати понад 11 мільйонів гривень податків

За інформацією Служби безпеки України в Чернігівській області та матеріалами Державної служби фінансового моніторингу України викрито діяльність групи фізичних осіб, які отримували значні суми грошових коштів на свої рахунки в банках.

16:43:01 21.09.2021

На Чернігівщині надходження єдиного податку від фізичних осіб за 8 місяців поточного року зросли на 82 млн гривень

Протягом січня - серпня 2021 року фізичні особи-підприємці Чернігівської області сплатили до місцевих бюджетів 458 млн грн єдиного податку і тим самим перевищили факт надходжень відповідного періоду минулого року майже на 22 відс., або на 82 млн грн (за січень - серпень 2020 року надходження єдиного податку з фізичних осіб становили 376 млн грн).

08:58:08 21.09.2021