Податкові новини

УВАГА! Змінено графік роботи Головного управління ДПС у Чернігівській області

На період дії постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» (зі змінами) Головне управління ДПС у Чернігівській області та його відокремлені управління (Чернігівське, Прилуцьке, Ніжинське та Менське)  працюють за наступним графіком:

10:47:25 25.06.2020

Від платників Чернігівщини на підтримку української армії надійшло понад 151 мільйон гривень

Протягом січня – травня 2020 року платниками податків Чернігівської  області сплачено понад 151 млн грн військового збору. Це на 12 млн грн більше аналогічного періоду  минулого року.

09:38:23 22.06.2020

Що змінилося в оподаткуванні прибутку підприємств?

Законом України від 16.01.2020 року № 466-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» (крім деяких змін, які набирають чинності з 1 липня 2020 року та з 1 січня 2021 року) внесено ряд змін, в т.ч. і в оподаткуванні прибутку підприємств:

13:08:33 16.06.2020

Які додаткові пільги передбачені при оподаткуванні доходів фізичних осіб на період карантину

Тимчасово суми податку на доходи фізичних осіб, що утримуються з доходів у вигляді доплат до заробітної плати, нарахованих за періоди з 1 по 31 травня та з 1 по 30 червня 2020 року, медичним та іншим працівникам закладів охорони здоров’я державної та/або комунальної власності, що безпосередньо зайняті у ліквідації епідемії та здійсненні заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS CoV-2, та лікуванні пацієнтів з випадками гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, за переліком, що визначається Міністерством охорони здоров’я України, компенсуються таким працівникам у повній сумі за рахунок коштів держаного бюджету України. Передбачено, що порядок виплати такої грошової компенсації затверджується Кабінетом Міністрів України.

13:08:20 16.06.2020

Викрито канал транспортування спирту

На Чернігівщині співробітники податкової міліції Головного управління ДФС у Чернігівській області під процесуальним керівництвом прокуратури Чернігівської області вилучили з незаконного обігу велику партію спирту сумнівної якості та походження.

13:03:39 16.06.2020

Зміни з ПДВ – запроваджується єдиний звітний період і не тільки

Законом України від 16.01.2020 року № 466-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» (крім деяких змін, які набирають чинності з 1 липня 2020 року та з 1 січня 2021 року) внесено ряд змін, які удосконалюють адміністрування податку на додану вартість.

14:44:56 15.06.2020

Отримати роз’яснення з податкових питань можна у Контакт-центрі ДПС

Отримати роз’яснення з податкових питань можна у Контакт-центрі ДПС Відтепер звернутися до Контакт-центру ДПС можна через чат та месенджери. Контакт-центр Державної податкової служби України має чат в «ЗІР»  та в месенджерах – viber і telegram. До нього можна приєднатися з вебпорталу Державної податкової служби України розділу «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс» https://tax.gov.ua/, а також з сайту Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (скорочено ЗІР) https://zir.tax.gov.ua/, або його мобільної версії. Використовуючи чат спілкування, Ви можете самостійно визначити якість отриманої відповіді, а Ваша оцінка допоможе у наповненні «Бази знань» та підвищенні рівня інформаційно-довідкових послуг ДПС.

15:00:50 10.06.2020

Акцизний податок: Що змінилося?

З 23.05.2020 року в частині акцизного податку набули чинності норми Закону України від 16 січня 2020 року № 466-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» (далі - Закон), згідно яких:

13:25:29 05.06.2020