A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Михайло-Коцюбинська територіальна громада
Чернігівська область, Чернігівський район

Депутати громади

ПЕРЕЛІК ДЕПУТАТІВ МИХАЙЛО-КОЦЮБИНСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ  ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

 

АФАНАСЬЄВА ГАННА ВАСИЛІВНА

ОКРУГ №1

село Мньов

село Глядин

село Пустиньки

село Хропате

селище Центральне

селище Завод

селище Папірня

село Пильня

село Рудня

село Ведильці

  ВОЛОШИН  ІГОР МИКОЛАЙОВИЧ

ОКРУГ №1

село Мньов

село Глядин

село Пустиньки

село Хропате

селище Центральне

селище Завод

селище Папірня

село Пильня

село Рудня

село Ведильці

 

ЧЕБОТАР НАТАЛІЯ ІВАНІВНА

ОКРУГ №1

село Мньов

село Глядин

село Пустиньки

село Хропате

селище Центральне

селище Завод

селище Папірня

село Пильня

село Рудня

село Ведильці

 

КРАВЧЕНКО АНАТОЛІЙ МИХАЙЛОВИЧ

ОКРУГ №2

 село Малійки

село Пльохів

село Бірки

село Скугарі

село Шибиринівка

село Москалі

село Антоновичі

село Жукотки

село Гірманка

село Левоньки

 

ЛУГОВСЬКИЙ ВІТАЛІЙ МИХАЙЛОВИЧ

ОКРУГ №2

 село Малійки

село Пльохів

село Бірки

село Скугарі

село Шибиринівка

село Москалі

село Антоновичі

село Жукотки

село Гірманка

село Левоньки

 

ФЕДЕЛЕШ КАТЕРИНА АНАТОЛІВНА

ОКРУГ №2

 село Малійки

село Пльохів

село Бірки

село Скугарі

село Шибиринівка

село Москалі

село Антоновичі

село Жукотки

село Гірманка

село Левоньки

 

ЛЕЩЕНКО ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА

ОКРУГ №3

село Льгів

село Зайці

село Левковичі   

село Кругле

село Льгівка

село Кархівка

село Леньків Круг

 

ТОМАШОВА ВАЛЕНТИНА ОЛЕКСІЇВНА

ОКРУГ №3

село Льгів

село Зайці

село Левковичі   

село Кругле

село Льгівка

село Кархівка 

село Леньків Круг

 

ЯКОВЕНКО СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

ОКРУГ №3

село Льгів

село Зайці

село Левковичі   

село Кругле

село Льгівка

село Кархівка

село Леньків Круг

 

 

 

 

КИСЛИЙ ВАСИЛЬ МИХАЙЛОВИЧ

ОКРУГ №4

село Дніпровське

село Старик

село Шмаївка

село Загатка

село Повідов

село Прохорів

село Ковпита

село Шульгівка

 

 

КУЖІЛЬ НІНА ПАВЛІВНА

ОКРУГ №4

село Дніпровське

село Старик

село Шмаївка

село Загатка

село Повідов

село Прохорів

село Ковпита

село Шульгівка

 

ЛЮБЧЕНКО ЛЮДМИЛА ОЛЕКСІЇВНА

ОКРУГ №4

село Дніпровське

село Старик

село Шмаївка

село Загатка

село Повідов

село Прохорів

село Ковпита

село Шульгівка

 

УСТЕЛЕНЦЕВ ОЛЕКСІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

ОКРУГ №4

село Дніпровське

село Старик

село Шмаївка

село Загатка

село Повідов

село Прохорів

село Ковпита

село Шульгівка

БЕЗЛЮДНА ТЕТЯНА АНАТОЛІВНА

ОКРУГ №5

селище Ревунів Круг

село Жидиничі

село Андріївка

село Пакуль

село Линея

село Семенягівка

 

 

ДАЦЮК ОЛЕГ ВАСИЛЬОВИЧ

ОКРУГ №5

селище Ревунів Круг

село Жидиничі

село Андріївка

село Пакуль

село Линея

село Семенягівка

 

НОВІКОВА НАДІЯ МИКОЛАЇВНА

ОКРУГ №5

селище Ревунів Круг

село Жидиничі

село Андріївка

село Пакуль

село Линея

село Семенягівка

 

БАБИЧ НАДІЯ ІВАНІВНА

ОКРУГ №6

 

смт Михайло-Коцюбинське 

вулиця Островського

вулиця Нова

вулиця Чернігівська

вулиця Лугинівська

вулиця Набережна

вулиця Польова

вулиця Миру

вулиця Лермонтова

вулиця Крива

вулиця Пушкіна

вулиця Гагаріна

вулиця Коцюбинського

вулиця Шевченка,з № 1 по № 31

провулок Блакитного

провулок Миру

 

 

КОСОВЕЦЬ НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА

ОКРУГ №6

 

смт Михайло-Коцюбинське 

вулиця Островського

вулиця Нова

вулиця Чернігівська

вулиця Лугинівська

вулиця Набережна

вулиця Польова

вулиця Миру

вулиця Лермонтова

вулиця Крива

вулиця Пушкіна

вулиця Гагаріна

вулиця Коцюбинського

вулиця Шевченка,з № 1 по № 31

провулок Блакитного

провулок Миру

 

 

ЛАЛУКА АРТЕМ СЕРГІЙОВИЧ

ОКРУГ №6

смт Михайло-Коцюбинське 

вулиця Островського

вулиця Нова

вулиця Чернігівська

вулиця Лугинівська

вулиця Набережна

вулиця Польова

вулиця Миру

вулиця Лермонтова

вулиця Крива

вулиця Пушкіна

вулиця Гагаріна

вулиця Коцюбинського

вулиця Шевченка,з № 1 по № 31

провулок Блакитного

провулок Миру

 

 

 

НЕМЧЕНКО ТАМАРА ВОЛОДИМИРІВНА

ОКРУГ №7

смт Михайло-Коцюбинське

 вулиця Івана Томилка

вулиця Володимира Брешинського

вулиця Крута

вулиця Комарова

вулиця Руденка

вулиця Одноорченка

вулиця Красний Ріг

вулиця Шкаруби

вулиця Садова

вулиця Свободи

вулиця Спортивна

 

РУДЕНКО ТЕТЯНА ВАЛЕНТИНІВНА

ОКРУГ №7

смт Михайло-Коцюбинське

 вулиця Івана Томилка

вулиця Володимира Брешинського

вулиця Крута

вулиця Комарова

вулиця Руденка

вулиця Одноорченка

вулиця Красний Ріг

вулиця Шкаруби

вулиця Садова

вулиця Свободи

вулиця Спортивна

 

 

СУСУЛА ІГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ

ОКРУГ №7

смт Михайло-Коцюбинське

 вулиця Івана Томилка

вулиця Володимира Брешинського

вулиця Крута

вулиця Комарова

вулиця Руденка

вулиця Одноорченка

вулиця Красний Ріг

вулиця Шкаруби

вулиця Садова

вулиця Свободи

вулиця Спортивна

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь