ВЕБІНАРИ ТА ТРЕНІНГИ

Тренінг “Навіщо бізнесу потрібен енергоаудит”

12 квітня Асоціація енергоаудиторів України та Спілка українських підприємців - СУП за сприяння Проєкту USAID “Економічна підтримка України” запрошують представників українського бізнесу взяти участь у тренінгу “Навіщо бізнесу потрібен енергоаудит”. Виклики, спричинені атакою росії на українські енергетичні об’єкти, змусили підприємців зміцнювати власну енергетичну стійкість. Адже енергетичні питання стали питанням життя та смерті для десятків тисяч малих та великих бізнесів — бізнес не може існувати без надійного постачання енергоресурсів. Однак у багатьох випадках, підприємці не знають, із чого почати і які заходи задля енергетичної стійкості треба впроваджувати в першу, другу і третю чергу, а від яких ідей треба відмовлятись. Відповіді на питання “з чого бізнесу почати працювати над власною енергетичною стійкістю” запропонує під час тренінгу Вадим Литвин - голова Спілки енергоаудиторів України. Він детально на практичних кейсах українських компаній, які вже заощаджують на енергоресурсах пояснить:

09:06:52 10.04.2023

"Ризики, бізнес, 8 березня"

8 березня о 13.00, спеціально до Міжнародного дня захисту прав жінок Орнелла Остапенко проведе лекцію про історію дня 8 березня та виклики жінок-підприємиць у ці турбулентні часи.  Орнелла Остапенко - підприємиця, арт директорка та співзасновниця креативної агенції Andor, Creative Women Publishing та Design4Ukraine Реєструйся та долучайся до події за посиланням Коли? 8 березня, 13:00 Де? Zoom Участь у події - безоплатна

10:09:24 07.03.2023

Участь в заході

З метою забезпечення реалізації державної політики щодо розвитку малих і середніх агропромислових підприємств, 22 лютого 2023 року о 14:00 год. відбудеться онлайн семінар-нарада з питань розвитку сільських територій, на якій буде висвітлено питання державної грантової підтримки агровиробників у 2023 році.

08:55:27 22.02.2023

Запрошуємо підприємців Чернігівської області та представників ТГ на вебінар

Запрошуємо підприємців Чернігівської області та представників ТГ на вебінар «Огляд актуальних питань від ДПС. Інформаційна підтримка бізнесу»  КОЛИ: 09 лютого об 11:00  ДЕ: платформа Zoom Посилання на захід: https://us05web.zoom.us/j/87410012549?pwd=MnJuWTNQbnB2Q3BIeFh5WkY0NzRPdz09 Вебінар організований Регіональним Фондом підтримки підприємництва по Чернігівській області. Програма заходу: Час виступу Спікер 11:00 – 11:05 Відкриття заходу Марія ФІНЮК– в. о. Генерального директора Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області» 11:05 – 11:20 Декларування доходів громадян, отриманих у 2022 році Світлана ВОЛКОВА – Начальник управління оподаткування фізичних осіб Головного управління ДПС у Чернігівській області. 11:20 – 11:35 Електронні податкові сервіси: зручність та можливості Людмила ГОРДИНСЬКА – Начальник управління податкових сервісів Головного управління ДПС у Чернігівській області. 11:35 – 11:50 Фінансові та інформаційні можливості для бізнесу у 2023 Марія ФІНЮК– в. о. Генерального директора Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області»

07:56:27 07.02.2023