Відділ освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради

СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ З НАГОДИ 31-Ї РІЧНИЦІ ВИВЕДЕННЯ ВІЙСЬК З АФГАНІСТАНУ

З метою вшанування громадян, які виконували військовий обов’язок на території інших держав та з нагоди 31-ї річниці виведення військ з Афганістану, 15 лютого 2020 року на базі Михайло-Коцюбинської ОТГ відбулися районні змагання з міні-футболу серед відділень Чернігівської районної дитячо-юнацької спортивної школи фізкультурно-спортивного товариства «Колос» та змагання з волейболу серед колективів громадської організації «Чернігівський районний фізкультурно-спортивний клуб «Колос».

11:44:37 17.02.2020

Фахівці улюбленої справи

Майстер спорту з велосипедного спорту, Кирієнко Микола Петрович, майже 40 років присвятив улюбленій справі. Фізична культура і спорт – невід’ємна частина його життя. Продовжуючи велику справу свого земляка, Остапенка Анатолія Івановича, майстра спорту, учасника Світових Олімпійських ігор, Микола Петрович виховав не одне покоління молодих спортсменів.

15:52:17 11.02.2020

Розпочато реєстрацію на ЗНО 2020

Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2020 року триватиме з 03 лютого до 24 березня. Комплекти реєстраційних документів учнів для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО керівники закладів освіти можуть надсилати до 17 березня 2020 року.

15:51:47 03.02.2020

Там, на річці на Йордані,там Господь Христос Хрестився, з рук Хрестителя Івана, у святій водиці вмився.

У неділю, 19 січня, християни східного обряду відзначають Водохреще, бо згідно з історією свята в цей день хрестився Ісус у річці Йордан. Водохреще, Богоявлення або Йордань символізує очищення душі  й тіла від гріхів.

11:17:48 20.01.2020

Юні науковці М-Коцюбинської громади

17 січня 2020 року у відділі освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної радивідбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

15:51:47 17.01.2020

Робоча зустріч директора Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Ґалаґана Юрій Ткач та начальника відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Лідії Гаєвської.

«А ще – тільки у нас вам запропонують випити кави з Ґалаґаном, послухати музику з картини, вдягнутися, як одягалися модники та модниці 200 років тому, відчути аромат часу 19 століття, розгадати загадки поліських звірів та сповна відчути творче натхнення. Якщо мої пропозиції зацікавили вас, звертайтеся!». З такими словами звернувся директор Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Ґалаґана Юрій Ткач до начальника відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Лідії Гаєвської.

15:57:59 31.10.2019