Відділ освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради

Благодійний тур «Молімося за Україну»

08.12.2022 року  в село Пакуль завітав благодійний пісенний тур « Молімося за Україну». Команда аматорів сцени Михайло-Коцюбинської громади вкотре продемонструвала високий професійний рівень виконавської майстерності. Бо пісня, як естафета, передає від покоління до покоління історичну правду про свій народ, його стремління і заповіти. Яка велика віра у нашу країну та її захисників! Справжні патріоти своєї неньки України, вони зізнаються в любові до України своїм поетичним словом.

13:45:32 12.12.2022

26 листопада 2022 року відбувся ІІ етап ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка в дистанційному форматі.

16:01:43 08.12.2022

Інститут політико-правових та релігійних досліджень з нагоди відзначення Дня Соборності України проводить Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді».

15:29:16 30.11.2022

ТРЕНІНГ ВІД «ЛА СТРАДА-УКРАЇНА»

Щорічно в області з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції стала складовою тренінгу, який відбувся 29 листопада  2022 року у відділі освіти, молоді, спорту культури і туризму.

15:53:53 29.11.2022

ДО СВЯТА ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ ХУСТИНИ

Спадщина та традиції українського роду сьогодні, як ніколи мають багатогранне значення для наближення жаданої Перемоги.

15:50:48 29.11.2022

Про проведення координаційної ради

29.11.2022р відбулась  координаційна рада   щодо реалізації Державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків і запобігання та протидії насильства.

15:42:38 29.11.2022