Відділ освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради

Благодійний пісенний тур "Молімося за Україну'' в Кархівці, Ведильцях та Мньові

І знову зустрічі.Теплі, щемливі, зворушливі. Благодійний пісенний тур "Молімося за Україну" в Кархівці, Ведильцях та Мньові. Глядачі надзвичайно привітні, аплодисменти бурхливі та від душі. Чому так... Тому, що кожен з нас чекає ПЕРЕМОГИ... Тому, що наші діти повинні рости під мирним небом своєї держави... Тому, що так хочеться, щоб кожна мати дочекалась сина....

08:51:30 02.11.2022

Психологічна студія продовжує свою роботу

З метою психологічної підтримки дітей у воєнний час 28 жовтня 2022 року відбувся тренінг (фасилітаційні кола) соціоемоційної підтримки підлітків за участю тренерів Світлани Поклад та Анни Половинник.

15:30:29 31.10.2022

Благодійний пісенний тур "Молімося за Україну'' в Ковпиті

Сьогодні благодійний пісенний тур "Молімося за Україну" в Ковпиті. Глядачі активно підспівували про родину від батька й до сина, про рідну мову солов'їну, про найкращу в світі Україну. РАЗОМ НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ!

16:43:06 25.10.2022

"МОЛІМОСЯ ЗА УКРАЇНУ!"

"Нехай нашу молитву почують небеса! В святковий День Захисника та Захисниць України благодійний пісенний тур в Михайло-Коцюбинському. Ми віримо у нашу перемогу! Ми чекаємо наших синів і дочок України, які мужньо боронять державу від рашистського ворога. Поверніться живими."

08:49:06 15.10.2022

Наближаємо перемогу разом

Українці – нація нескорених. Сотні синів і дочок боронять рідну неньку. Це люди сильної волі, міцного характеру, впевнені у собі, справжні патріоти України.

12:31:05 13.10.2022

Допомога від волонтерів

З нагоди Дня Захисників та Захисниць Громадською організацією «Сіверський фронтир»  було проведено святковий захід з дітками, батьки яких були мобілізовані на військову службу.

13:59:16 10.10.2022

Благодійний пісенний тур "Молімося за Україну'' в Дніпровському

Благодійний пісенний тур "Молімося за Україну" крокує старостинськими округами. Колектив художньої самодіяльності закладів культури та школи мистецтв Михайло-Коцюбинської громади сьогодні відвідали Дніпровське.

19:28:47 07.10.2022

Благодійний пісенний тур «Молімося за Україну» в Пльохові

Напередодні Дня Захисників та Захисниць України благодійний пісенний тур «Молімося за Україну» стартував в Михайло - Коцюбинській громаді. Сьогодні збірна команда творчих аматорів сцени відвідала Пльохівський старостинський округ. Наші молитви - це українська пісня, що супроводжує в бою за незалежність, це добрі справи, що наближають ПЕРЕМОГУ, це слово «повертайся живим», що зі сльозами лине до небес.

16:11:35 06.10.2022