Відділ освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради

21 листопада – 9 річниця Революції Гідності та Свободи

Що відчуває людина примусово позбавлена свобод, волі, прав? Так прозвучало питання на зустрічі з нагоди Дня Гідності, яка відбулася в Михайло-Коцюбинській бібліотеці за участі легендарної людини Томилка Миколи Миколайовича, учасника Революції Гідності, батька загиблого Івана Томилка, Авдієнко Тамари Іванівни, матері воїна Миколи та його сім`ї, вбитих російськими окупантами.

13:31:23 21.11.2022

Засідання Міжвідомчої ради з питань прав жертв домашнього насильства та торгівлі людьми в умовах воєнного стану

Сьогодні в режимі відеоконференцзв’язку відбулося обласне засідання Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми. Спеціаліст відділу Лариса Василенко прийняла участь у засіданні ради. На засіданні Міжвідомчої ради розглядалися питання щодо роботи Мобільних бригад, про надання соціальних послуг фахівцями із соціальної роботи, про притулки для осіб, які постраждали від домашнього насильства та торгівлі людьми.

16:25:26 02.11.2022

Благодійний пісенний тур "Молімося за Україну'' в Кархівці, Ведильцях та Мньові

І знову зустрічі.Теплі, щемливі, зворушливі. Благодійний пісенний тур "Молімося за Україну" в Кархівці, Ведильцях та Мньові. Глядачі надзвичайно привітні, аплодисменти бурхливі та від душі. Чому так... Тому, що кожен з нас чекає ПЕРЕМОГИ... Тому, що наші діти повинні рости під мирним небом своєї держави... Тому, що так хочеться, щоб кожна мати дочекалась сина....

08:51:30 02.11.2022