ДОБРІ СПРАВИ БЛАГОДІЙНИКІВ

Дата: 10.02.2023 14:36

Допомога і небайдужість благодійників дарують віру в добро та впевненість у перемозі українського народу над ворогом. Співпраця із донорами закордонних держав увінчується успіхами. Іхні добрі справи відгукуються і в нашій Михайло-Коцюбинській громаді, особливо для закладів освіти. Благодійний фонд «Волонтерський рух» в особі Євгена Романюка передали для Михайло-Коцюбинського ліцею набори для раннього розвитку дітей, базові аптечки первинної допомоги, набори для гігієни, гофробокси «Спільно до навчання» та дезінфікуючі/миючі засоби. Здобувачі освіти 1-2 класів всієї громади отримали канцелярські товари від БФ SavED в особі представника Анни Пуцової. Михайло-Коцюбинський ліцей, як опорний заклад постійно отримує благодійну допомогу для якісного перебування здобувачів освіти в найпростішому укритті. Так, Філія фонду Фінська церковна допомога в Україні в особі виконавчого директора Патріції Лінн передали закладу спортивний інвентар, канцтовари та бокси з ігровими матеріалами. Представники дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ поповнили укриття Михайло-Коцюбинського закладу освіти засобами гігієни, контейнерами для води, сидіннями із пінополіуретану, вогнегасниками та ковдрами синтетичними середньої термостійкості. Ковдри також були переждані і для Пакульського закладу ЗСО. Андріївська, Дніпровська, Ковпитська гімназії, Пакульський заклад ЗСО та М-Коцюбинський ЗДО «Пролісок» отримали бойлери на 50 літрів від представництва Міжнародної організації з міграції в Україні спільно з управлінням освіти і науки Чернігівської ОДА. Завдяки міжнародному благодійному фонду SavED та Кризовому координаційному центру при посольстві України в Польщі наша громада зовсім безкоштовно отримала АВТОБУС для вирішення соціальних питань населення в подальшому. Ми і надалі будемо проводити роботу щодо співпраці, проєктної діяльності для добрих справ покращення матеріально-технічної бази закладів освіти громади.

За інформацією відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради