Представники організації - грантодавця відвідали Андріївську гімназію

Дата: 21.03.2023 11:29

Михайло-Коцюбинська селищна рада успішно пройшла конкурсний відбір територіальних громад - партнерів проєкту "KOLO Clubs 2.0" у Чернігівській області, що реалізується ГО "DOCCU" за підтримки міжнародної неурядової організації FSA. Представники організації - грантодавця відвідали Андріївську гімназію. Спільно з керівництвом гімназії та відділом освіти, молоді, спорту, культури і туризму окреслили ряд питань щодо подальшої співпраці в рамках реалізації проєкту. Проєкт передбачає психо-соціальну підтримку учнів, батьків, педагогів, цифрові компетентності, медіаграмотність та безпеку школяра. Основні заходи проєкту - покращення організаціїї дозвілля учнів, проведення розвиткових занять та освітніх заходів. Тако ж підібрано приміщення в Андріївській гімназії для облаштування ХАБ простору.