Допомога благодійників продовжується

Дата: 22.02.2023 14:32

Міністерство освіти і науки України спільно з Республікою Фінляндією надали допомогу у вигляді шкільних меблів закладам освіти області. Для Михайло-Коцюбинського ліцею, Пакульського закладу загальної середньої освіти та Ведильцівської гімназії отримано стільці, всього сто п'ятнадцять одиниць. Іноземні партнери, за сприянням ЮНІСЕФ передали для здобувачів освіти нашої громади просвітницькі буклети щодо ключових питань позитивних змін у поведінці дітей.Благодійний фонд «Турбота про дітей України» за сприянням представників організацій підтримки з Нідерландів перерахували на спеціальний рахунок Михайло-Коцюбинського ліцею три тисячі євро для ремонту додаткового найпростішого укриття в закладі. Наразі відбуваються підготовчі заходи до проведення ремонтних робіт.

Немає нічого важливішого, ніж турбота про дітей.

За інформацією відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму М-Коцюбинської селищної ради