Оголошення

З Новим роком!!!!!

Шановні жителі Михайло-Коцюбинської громади! Дорогі земляки!

10:43 01.01.2019

ЮВІЛЕЙНІ ВЕСІЛЛЯ У ЧЕРНІГІВСЬКОМУ РАЙОННОМУ ВІДДІЛІ ДРАЦС ГОЛОВНОГО ТУЮ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Річниця весілля — важлива і значуща подія в житті подружжя. Здавалося б, ще зовсім недавно щасливі молодята під звуки маршу Мендельсона обмінювались шлюбними обітницями. Тепер кожен прожитий рік сімейного життя набуває особливого значення, а у подружжя з’являється привід відзначити чергову річницю весілля. Особливо часто відзначають весільні ювілейні дати — 5, 10, 15 (і більше) років спільного життя. Як правило, такий знаменний день хочеться відзначити  у колі  рідних, близьких і друзів. Святкування кожної дати можна зробити урочистим, веселим і незабутнім заходом.

16:59 21.12.2018

На виконання вимог Закону України “Про ринок електричної енергії” з 1 січня 2019 року послуги з розподілу та постачання електроенергії споживачам в Україні надаватимуть дві різні компанії:

10:02 19.12.2018

У Чернігівській митниці ДФС діє «гаряча» телефонна лінія з питань оформлення транспортних засобів

З метою оперативного надання консультацій з питань, що виникають у громадян при реалізації норм Закону України від 08.11.2018 №2611-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів» та Закону України від 08.11.2018  №2612-VIII «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України» у Чернігівській митниці ДФС створено «гарячу» телефонну лінію.

08:55 06.12.2018

Введення воєнного стану не вплине на здійснення Фондом соціального страхування України страхових виплат і матеріального забезпечення

Усі види матеріального забезпечення, страхових виплат, медичних і соціальних послуг, що фінансуються Фондом соціального страхування України, в умовах воєнного стану будуть надаватись безперебійно та в повному обсязі.

16:58 27.11.2018

ОГОЛОШЕННЯ

У зв'язку з проведенням інвентаризації земель просимо жителів смт. Михайло-Коцюбинське з'явитися до Михайло-Коцюбинської селищної ради (кабінет №7) з документами, які посвідчують право власності на землю  та на нерухоме майно у період з 07.11.2018 до 07.12.2018рр.

08:15 08.11.2018

Оголошення

30 жовтня об 11.00 в приміщенні Михайло-Коцюбинської селищної ради відбудеться прийом Заступника прокурора Чернігівської області.

08:36 29.10.2018

Звернення до батьків

Щорічно на Чернігівщині в умовах осінньо-зимового періоду через пустощі з вогнем, піротехнічними виробами, самовільне користування печами, газовими або електричними приладами, порушення правил перебування на льоду водойм, недотримання заходів безпеки в разі виявленнябоєприпасів або інших підозрілих предметів діти отримують травми, іноді це призводить до трагічних наслідків.Зачастую біда трапляється коли діти залишаються без належного нагляду дорослих і в пошуках розваг вигадують небезпечні ігри.

16:27 23.10.2018