ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПЕРЕДАЧУ В ОРЕНДУ БУДІВЛІ

Михайло-Коцюбинська селищна рада  повідомляє про намір передати в оренду  будівлю харчоблоку за адресою Чернігівська обл. Чернігівський р-н, смт.Михайло-Коцюбинське, вул.Миру, 3, строком до 31.12.2018р.,  для використання за цільовим призначенням. Будівля потребує ремонту, з комунікацій – підключена електроенергія. За додатковою інформацією звертатись до селищної ради за адресою: смт.Михайло-Коцюбинське, вул. Шевченка, 50, тел. (0462) 91-68-23.

13:47 19.04.2018

ОГОЛОШЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 20 СЕСІЇ 7 СКЛИКАННЯ

10:59 06.04.2018

Фонд соціального страхування України збільшив виплати потерпілим на виробництві

З 1 січня 2018 року Фонд соціального страхування України збільшив виплати потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, а також членам їх сімей. Підвищені страхові виплати майже 170 тисяч осіб отримають вже на початку лютого. Про це повідомили у виконавчій дирекції ФССУ.

08:40 07.02.2018

Адресною реабілітацією з початку року забезпечили вже більше 600 осіб

Відповідно до рішень правління Фонду соціального страхування України, з 01 січня 2018 року механізм замовлення та розподілення путівок на відновлювальне лікування за рахунок коштів Фонду замінило адресне забезпечення медичною реабілітацією. За січень поточного року програмою охоплено більше 600 осіб.

08:39 07.02.2018

Про підвищення страхових виплат потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання

Відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» застрахована особа, яка отримала травму на виробництві або має професійне захворювання та якій медико-соціальною експертною комісією визначений ступінь втрати професійної працездатності,  отримує від Фонду щомісячну страхову виплату. Якщо із застрахованою особою трапився нещасний випадок на виробництві  зі смертельним наслідком, членам сім’ї, які перебували на утриманні такої особи, також призначається щомісячна страхова виплата.

08:39 07.02.2018

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ!

Відповідно до Порядку реєстрації підприємств, установ, організацій та фізичних осіб, що використовують найману працю, затвердженого постановою КМУ від 31.01.2007 року №70 (зі змінами) реєстрація підприємств, установ та організацій, в тому числі фізичних осіб, які використовують найману працю, здійснюється Чернігівським обласним відділенням Фонду соціального захисту інвалідів до 1 лютого 2018 року (за адресою: 14017, м.Чернігів, вул. Вячеслава Радченка, 14).

13:10 04.01.2018