Оголошення

Про підвищення страхових виплат потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання

Відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» застрахована особа, яка отримала травму на виробництві або має професійне захворювання та якій медико-соціальною експертною комісією визначений ступінь втрати професійної працездатності,  отримує від Фонду щомісячну страхову виплату. Якщо із застрахованою особою трапився нещасний випадок на виробництві  зі смертельним наслідком, членам сім’ї, які перебували на утриманні такої особи, також призначається щомісячна страхова виплата.

08:39 07.02.2018

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ!

Відповідно до Порядку реєстрації підприємств, установ, організацій та фізичних осіб, що використовують найману працю, затвердженого постановою КМУ від 31.01.2007 року №70 (зі змінами) реєстрація підприємств, установ та організацій, в тому числі фізичних осіб, які використовують найману працю, здійснюється Чернігівським обласним відділенням Фонду соціального захисту інвалідів до 1 лютого 2018 року (за адресою: 14017, м.Чернігів, вул. Вячеслава Радченка, 14).

13:10 04.01.2018

Всіх небайдужих.

Просимо надати допомогу на операцію директору Кархівської ЗОШ 1-2ст. Лещенко Людмилі Миколаївні. Коштти перераховувати на рахунок 29244825509100

09:12 29.06.2017