Вітання з Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 09.11.2022 07:50

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Від щирого серця вітаю вас з професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Українська земля завжди була щедрою на таланти, і сьогодні культура є одним з вирішальних важелів національного відродження. Ви формуєте духовність, почуття національної гідності, взаємного порозуміння та злагоди в суспільстві.

Ваша майстерність та професіоналізм зберігає і постійно збагачує українську культуру, а творчість аматорів засвідчує вірність рідному краю, краса якого втілюється в збереженні народних традицій.

Саме завдяки нашим митцям, співакам, художникам, письменникам, поетам, драматургам українська культура змогла зберегти свою самобутність, незважаючи на потужні натиски багатьох агресорів, і зайняла провідне місце серед світових культур.

Бо без культури — нема нації.

Щиро вдячна працівникам будинків культури та клубних установ, бібліотек, мистецьких навчальних закладів, учасникам аматорських колективів за сумлінну працю, безперервний творчий пошук та вагомий внесок у розвиток культури нашої громади.

Бажаю вам міцного здоров’я, безмежного щастя, родинного тепла, великих творчих успіхів та мистецьких злетів.

З повагою,

селищний голова                              Ніна ВОРОХ