Вітання зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та з Днем захисників і захисниць України

Дата: 14.10.2022 07:51

Шановні жителі Михайло - Коцюбинської громади!
14 жовтня для України є символічною датою. У цей день ми відзначаємо відразу три свята, які є значними для нашої країни. День захисників і захисниць України, Покрова Пресвятої Богородиці, яка вважалася покровительницею українського воїнства в різні часи, та День українського козацтва.

Упродовж століть українські землі від ворогів боронили відважні воїни української землі. Нині на захисті суверенітету України стоять доблесні українські військові та добровольці, які є гідними спадкоємцями духовних цінностей та традицій славних предків.
Тож прийміть найщиріші вітання з нагоди цих знакових для кожного українця свят! Висловлюю сердечну подяку кожному, хто проявив героїзм, справжній український бойовий дух під час захисту свободи, суверенітету та територіальної цілісності нашої держави. На вашій сміливості, відданості та патріотизмі тримається надія всього нашого народу на мирне небо. Нехай вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого. Міцного вам здоров’я, добробуту та родинного затишку!
Вічна пам’ять тим, хто віддав життя за свободу Батьківщини та низький уклін родинам загиблих Героїв!

Слава Захисникам України!
Слава Україні!

Боролись! Боремось! Поборемо!

Селищний голова                                                                                 Ніна ВОРОХ