НОВИНИ

Вашій увазі географія 🇵🇱 🇺🇦 органів місцевого самоврядування, які беруть участь в цьогорічній Програмі стажувань

На цьому тижні відбулось поєднання стажувальних пар - посадовців з України і Польщі (стажист-ментор). Впродовж 7 тижнів вони будуть співпрацювати в польських органах місцевого самоврядування у складі пар при реалізації проєктів в рамках Програми стажування „Добре самоврядування”.

12:52:10 19.07.2023

Ігор Ксеніч, доктор соціальних наук у галузі політології (республіка Польща) провів вебінар для кандидатів цьогорічної Програми стажувань «Добре самоврядування»

«Польська модель децентралізації» – такою була тема другого вебінару для 35 учасників другого етапу Програми стажувань «Добре самоврядування». Спікером заходу виступив Ігор Ксеніч, політолог, доктор соціальних наук у галузі політології Університету Адама Міцкевича в Познані (республіка Польща), експерт у сфері співробітництва польських та українських місцевих органів влади.

11:37:50 05.06.2023