«Острів безпеки» в Михайло-Коцюбинській громаді

Дата: 26.01.2024 14:56

У Михайло-Коцюбинській амбулаторії первинної медико-санітарної допомоги відкрито кімната «Острів безпеки».
Для багатьох дітей перебування в стінах лікарні – це стрес, в обстановці лікарні не вистачає яскравих емоцій та розваг, які так полюбляють діти.
Відтепер у Михайло-Коцюбинській амбулаторії первинної медико-санітарної допомоги створено комфортний простір – дитячу кімнату, обладнану малотравматичними меблями, м’яким лінолеумом, м’якими дитячими килимками та кріслами, столами та двостороннім мольбертом, іграшками та розвиваючими іграми.
«Острів безпеки» призначений для комплексного використання: як ігрова кімната, і як зона для творчості та відпочинку. Діти та сім’ї з дітьми, які проживають у громаді, мають рівні можливість до доступу до муніципальних послуг (безпекових, адміністративних, медичних, соціальних). Батьки зможуть тут отримати корисну інформацію щодо виховання дітей. Для дітей заплановані навчально-пізнавальні заходи із залученням поліцейського офіцера громади, медичних працівників, працівників ДСНС та психологічних служб тощо.
Ініціативу «Острів безпеки» у Михайло-Коцюбинській амбулаторії первинної медико-санітарної допомоги реалізовано за сприяння Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні».

Фото Ірини Ворох