Засідання гуманітарного штабу

Сьогодні, 10 серпня 2022 року відбулося засідання гуманітарного штабу. Учасники засідання обговорили питання організації роботи, щодо обліку та розподілу гуманітарної допомоги (одягу) для дітей та підлітків, яка надійшла від Чернігівської районної військової адміністрації.

16:22 10.08.2022

Зустріч з представниками влади та бізнесу в Михайло-Коцюбинській громаді

Сьогодні Михайло-Коцюбинську громаду відвідали заступник голови Чернігівської ОВА Дмитро Іванов, голова Чернігівської РВА Андрій Кужель, директор агенції регіонального розвитку Дмитро Рахматуллін, директор Чернігівської швейної фабрики «Елегант» Наталія Романовська та представник Чернігівського обласного центру зайнятості Станіслав Снітко.  Основним питанням було відкриття в селищі Михайло-Коцюбинське швейної майстерні, перспективи  розвитку легкої промисловості та створення додаткових робочих місць  в громаді. Оглянули приміщення майбутньої майстерні та поспілкувалися з бажаючими працевлаштуватися.

16:52 09.08.2022

Як уберегтися від отруйної змії та що робити при укусі

На початок серпня в Україні зареєстровано 48 звернень по медичну допомогу, пов’язаною з ураженням зміїною отрутою. Причому, як свідчать статистичні дані, частіше від зміїних укусів страждають діти та жінки. Такі звернення надходили зі Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Запорізької, Полтавської, Хмельницької, Чернівецької та Чернігівської областей (5 звернень). Летальні випадки не зареєстровані.

08:59 05.08.2022

Правець

Правець – інфекція, що вражає нервову систему. При важкій формі захворювання шанс померти становить понад 50%.

08:39 05.08.2022

Кір (ЦГЗ)

Кір — важке інфекційне захворювання, яке може призвести до пневмонії, вушної інфекції, запалення мозку, інвалідності та смерті.

08:28 05.08.2022

Сказ

Сказ – це гостре інфекційне захворювання, яке передається через укус хворої тварини. Хвороба вражає центральну нервову систему і має 100% летальність, якщо вчасно не зробити щеплення.

08:25 05.08.2022

Гепатит В

Гепатит В — інфекція, що вражає печінку. Захворювання може спричинити серйозне ураження печінки, зокрема, цироз і рак.

08:20 05.08.2022

Гепатит А

Гепатит А, який також називають хворобою Боткіна, — запальне захворювання печінки. В окремих випадках спричиняє ураження печінки, нирок, підшлункової залози, болі в суглобах та навіть смерть.

08:14 05.08.2022

Дифтерія

Дифтерія – гостре інфекційне захворювання, проявляється у вигляді ангіни, під час якої у горлі утворюються плівки, що іноді утруднюють дихання.

08:10 05.08.2022

Вітряна віспа

Вітряна віспа (вітрянка) — високозаразне інфекційне захворювання, що переважно вражає дітей. Характеризується висипом на шкірі та слизових оболонках.

08:06 05.08.2022