Подяка від Прем’єр-міністра України

17.05.2017року голова Чернігівської ОДА Куліч В.П.  та голова обласної ради Вдовенко І.С. вручили селищному голові Завальному М.В. Подяку  від Прем’єр-міністра України за багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм.

20:28 21.05.2017

Проведено урочисту церемонію підняття Державного Прапора України та Прапора ЄС

11 травня 2017року о 12.00год. біля приміщення селищної ради Михайло-Коцюбинської селищної ради за участю гімназистів, учителів, громадкості селища проведено урочисту церемонію підняття Державного Прапора України та Прапора ЄС з нагоди ухвалення рішення Ради Міністрів Європейського Союзу щодо скасування візових вимог для громадян  України та відзначення Дня Європи.

07:34 12.05.2017

Об’єднавшись,   Михайло-Коцюбинська громада зберігає гарні традиції

Об’єднавшись, Михайло-Коцюбинська громада зберігає гарні традиції

72-й рік віддаляє нас від дня завершення війни, проте невмирущим залишається подвиг мільйонів солдат, які ціною власного життя, проявляючи небачений героїзм, мужність та відвагу, змогли не лише захистити свою рідну землю, а й урятувати народи світу від нацистського рабства!

11:22 09.05.2017

27 квітня 2017року на територію Михайло-Коцюбинської ОТГ завітали поважні гості

27 квітня 2017року на територію Михайло-Коцюбинської ОТГ завітали поважні гості – начальник Головного управління Державної казначейської служби України в Чернігівській області Літош Анатолій Борисович зі своїми колегами з гарною місією – прийняти участь у місячнику по благоустрою і висадити кущі калини.

15:55 03.05.2017

ГЕРОЇ ПОРЯД

В рамках патріотичної акції “ Герої поряд ” 21 квітня 2017 року відбулося привітання ветеранів Другої cвітової війни та вручення відзнак Президента України - ювілейних медалей  ''70 років Перемоги над нацизмом''.

21:18 02.05.2017

УРОЧИСТІ ПРОВОДИ ПРИЗОВНИКІВ

Людно і гамірно було 18 квітня в актовій залі М.Коцюбинської гімназії. Школярі, вчителі,  батьки  зібралися тут, щоб урочисто  провести на строкову військову службу юнаків цьогорічного весняного призову: Володимира Ярмоша з смт.М.Коцюбинське, Олексндра Буренка та Олександра Заровного із с. Халявина.

15:16 22.04.2017

Стартувала весняна толока

Починати потрібно завжди з позитиву, чого б це не стосувалося — власного життя чи якихось реформ у межах країни. Надворі весна — пора розквіту. Тож в рамках весняного місячника з благоустрою в квітні на території Михайло-Коцюбинській ОТГ відбулися масові суботники.

14:32 22.04.2017