Велопробіг пам’яті майстра велосипедного спорту Остапенка А.І.

18 серпня 2019 року, у селищі Михайло-Коцюбинське, відбулася щорічна традиційна відкрита спартакіада з велоспорту на шосе серед ветеранів, присвячена пам’яті майстра спорту Остапенка А.І., а також чемпіонат м. Чернігова з велоспорту, присвячений Дню Незалежності України.

10:27 19.08.2019

Зроблено укріплення фундаменту у Михайло-Коцюбинському Будинку Культури

За кошти місцевого бюджету реалізовано проект по укріпленню фундаменту у Михайло-Коцюбинському Будинку Культури.  Також планується ремонт покрівлі, та встановлення енергоефективних вікон і дверей.

16:44 31.07.2019

НА ГОСТИНУ ДО РІДНОГО СЕЛА

Пожвавішали люди й природа. Ось і музика вже загула. Веселися, славетний народе. Бо нарешті прийшов День села.

21:53 15.07.2019

«ПАНСЬКІ ОЗЕРА» ЗІБРАЛИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

Шибиринівські «панські озера» традиційно зустріли жителів М-Коцюбинської об’єднаної територіальної громади на свято Купайла. Водяний, Купайло та Купайлиця - головні персонажі свята створювали чарівну атмосферу купальської ночі.

21:34 09.07.2019

ВЕЛИЧНА І СВЯТА, МОЯ ТИ УКРАЇНО…

27 червня,  напередодні Дня Конституції України,  урочисте свято зібрало дітей, молодь , керівництво селища  та жителів Михайло-Коцюбинська  в залі засідань селищної ради.

14:57 27.06.2019

«ВЕСЕЛІ МОЛОДИЧКИ» ЗАВІТАЛИ В СНОВСЬК

16  червня традиційно на свято Трійці місто Сновськ та село Займище зустрічали конкурсантів, гостей  та просто любителів української пісні на   дев’ятий  обласний фольклорний фестиваль-конкурс ім. Василя Полевика.

15:20 18.06.2019

ОЗДОРОВЛЕННЯ - 2019

Коли закінчується навчальний рік, для школярів починається весела і яскрава пора − канікули.

19:58 14.06.2019

День туризму в таборі "Веселка"

10  червня  2019 р. в таборі з денним перебуванням «Веселка», відкритого на базі Андріївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, методисти Комунального позашкільного навчального закладу «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді», який очолює відомий в області Петро Степовик, організували для вихованців табору справжнє свято – День туризму. Наметове містечко вмістило всіх активних і спортивних дітлахів – любителів активного відпочинку. Учасники спортивного свята розташувались у гайку біля сільського клубу, де фахівці Центру натягли канати, облаштували місця для туристичних випробувань. Усі учні отримали навички та вміння у володінні туристичним спорядженням.

15:12 12.06.2019

ЯСКРАВІ ЗІРОНЬКИ ГРОМАДИ

Дитячий фестиваль «Яскраві зіроньки громади», який  щорічно проводиться у  Міжнародний день  захисту дітей  зібрав майже 400 школярів Михайло-Коцюбинської об’єднаної територіальної громади.

11:04 03.06.2019