"Защедруймо в Михайло-Коцюбинській громаді!"

Звичаї й традиції нашої держави сягають глибини віків і не перестають дивувати та захоплювати своєю неповторністю, емоційністю та душевністю. Календарно-обрядові пісні зимового циклу постають живим свідченням формування нашого менталітету, ставлення до релігії, до світу природи, до краси, до людей.          Щороку вся наша громада збирається в одному зі старостинських округів на фестиваль "Защедруймо в Михайло-Коцюбинській громаді!". Цього року на щедрівки збиралися в Ковпитському старостинському окрузі. 12 січня жителі Ковпити відзначали ще й День села.

14:51 13.01.2020

Запрошуємо студентів і абітурієнтів Чернігівського району Чернігівської області взяти участь у соціальній програмі Scholarship. Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ.

11:01 20.12.2019

Відбулося засідання 36 сесії 7 скликання. Прийнято бюджет на 2020 рік.

18 грудня 2019 року у Михайло-Коцюбинській селищній раді відбулося засідання 36 сесії 7 скликання.  Завдяки активній участі у засіданнях постійних комісій з планування бюджету,  та злагодженій роботі депутатського корпусу,  було прийнято рішення про затвердження бюджету на 2020 рік.

14:36 18.12.2019