Робочий візит до Ведильцівського та Мньовського старостинських округів

6 червня  в.о  Михайло-Коцюбинського селищного голови  Ніна Ворох разом із заступником селищного голови Віктором Єремою та начальником відділу освіти, молоді, спорту, туризму і культури Лідією Гаєвською відвідали Мньовський та Ведильцівський старостинські  округи.

09:31 08.07.2020

Робочий візит до Левковицького старостинського округу

Третього червня з робочим візитом до Левковицького старостинського округу завітали  в.о. селищного голови Ніна Ворох разом із заступником Віктором Єремою та начальником відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Лідією Гаєвською. Цей візит мав приємну місію. До Дня Конституції  України у нашій громаді було оголошено фотоконкурс  «Мальовничі місця громади»  перше місце в якому зайняв – Максим Бойко із с.Льгів. Тож представники громади привітали переможця та вручили  йому приз.

10:35 06.07.2020

Щиро вітаємо з Днем Конституції!

28 червня увійшло в новітню історію України як День великого загальнонаціонального консенсусу та верховенства національних інтересів.

11:19 26.06.2020

Михайло-Коцюбинська громада вітає!

Дорогі таточки, татусі, батьки! Вітаємо вас зі святом! Будьте опорою, порадниками та помічниками своїм діткам. Будьте щасливими і коханими!

08:35 22.06.2020

Михайло-Коцюбинська громада вітає!

Всіх медичних працівників вітаємо з професійним святом! Бажаємо чистої життєвої дороги, міцного імунітету від усіх негараздів, загартованої сили духу, міцного здоров’я, перемог і просування на професійному шляху. Радості вам, розвитку, нових вражень, добра і достатку!

08:11 21.06.2020

Увага! Посилено відповідальність за забруднення повітря і спалювання сухої трави та листя

У зв’язку із спекотною погодою та значним підвищенням рівня пожежної небезпеки, Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської ОДА закликає всіх жителів і гостей області дотримуватися правил пожежної безпеки, не розпалювати багаття в екосистемах, не палити суху рослинність, листя, гілля, сміття, не робити шкоди своєму здоров’ю та навколишньому природному середовищу.

15:42 16.06.2020

УВАГА!!! 15 червня у селищі Михайло-Коцюбинське з 21.00 год буде відключено водопостачання в зв'язку з хлоруванням водогону!!! Хлорування буде проводитися одну добу. Заздалегідь вдячні за розуміння!

11:28 15.06.2020