Із рубрики "Добро починається з тебе!"

Перед початком опалювального сезону за сприяння Михайло-Коцюбинської селищної ради  місцевим підприємцем, депутатом районної ради Володимиром Загабою було надано матеріали (п'ять машин обрізних дров)  для опалення приміщення Михайло-Коцюбинському ДНЗ "Пролісок"  та парафії Свято-Покровської церкви. Крім того було надано  матеріали для багатодітної родини, одинокої бабусі та сім'ї  в якій проживає двоє людей з інвалідністю.

15:24 18.09.2020

Розпочато роботи по капітальному ремонту відрізку дороги Жукотки   -  Шибиринівка.

Після численних звернень Михайло-Коцюбинської селищної ради  до різних інстанцій з приводу ремонту доріг у громаді, справа зрушилася з місця. Розпочато роботи по капітальному ремонту дороги Жукотки   - Шибиринівка. Відрізок шість з половиною кілометрів   дороги вже розчищено грейдером, висипано щебнем  та  підготовано до покриття  основним  матеріалом   -  асфальтом.  Ділянка,  яку буде відремонтовано бере початок біля адміністративної будівлі Жукотківського  старостинського округу та  продовжується дорогою на село Шибиринівку.

11:32 01.09.2020

Найголовніше державне свято України –День Незалежності – у Михайло-Коцюбинськкій громаді традиційно відзначили низкою урочистостей

Найголовніше державне свято України –День Незалежності  –  у Михайло-Коцюбинській громаді традиційно відзначили низкою урочистостей.  До  Дня  Незалежності, в рамках святкування відбулися: відкриття музейної кімнати у  Андріївському старостинському окрузі, відкриття інформаційного стенду біля селищної ради,  урочиста церемонія нагородження активних  жителів громади, вручення щорічної премії імені Василя Еллана-Блакитного та  відзначення кращих учнів стипендією «Обдарованість».

15:06 25.08.2020