УВАГА! ОГОЛОШУЄМО КОНКУРСНИЙ НАБІР НА ТРЕНІНГ "РОЗПОЧНИ СВІЙ БІЗНЕС"!

Ви проживаєте в об'єднаній територіальній громаді на Чернігівщині та прагнете розпочати власну справу, але не знаєте як? Або ж потребуєте структуризації Ваших знань чи хотіли б розробити бізнес-план для більш ефективного ведення власного бізнесу? Тоді наша пропозиція саме для Вас! 23-24 листопада в с.м.т. Михайло-Коцюбинське буде проводитись тренінг "Розпочни свою справу" за методологією Міжнародної організації праці! Захід проходитиме за сприяння проекту Славутич-ЄС: Економічний розвиток в рамках Днів популяризації економічного розвитку в Михайло-Коцюбинській громаді та Європейського тижня підприємництва. . Увага! Участь у тренінгу безоплатна за умови попередньої реєстрації та відбору. Організатори забезпечують учасників навчальними та методичними матеріалами, харчуванням, трансфером з м.Чернігова та, за потреби, ночівлею в готелі в місті Чернігів. Реєстрація потенційних учасників т за посиланням: https://forms.gle/T18esX8sMXwrFktF6

16:43 21.11.2019

Михайло-Коцюбинська громада реалізовує проект за рахунок державної субвенції соціально-економічного розвитку.

Що таке субвенція соціально-економічного розвитку  —  запитаєте ви? Простими словами Субвенція – це форма грошової допомоги місцевим бюджетам з боку державного бюджету, яка призначена для конкретно визначеної цілі.        Тож наша громада, як і багато інших отримала свою частину коштів цієї субвенції з конкретним цільовим направленням використання. Для Михайло-Коцюбинської громади Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету було затверджено проект: "Реконструкція зеленої зони біля селищного будинку культури в смт. Михайло-Коцюбинське Чернігівського району Чернігівської  області (з виготовленням проектної   документації)".

12:14 21.11.2019

«МИ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА!»

Сьогодні проблема домашнього насилля є досить поширеною у вимірі сучасного соціального простору, а також однією з найбільш розповсюджених у світі форм порушення прав людини.

14:34 15.11.2019

Підготовчі заходи до Конкурсу «Учитель року-2020» в номінації «Хімія»

14 листопада 2019 року у відділі освіти, молоді, спорту, культури і туризму М-Коцюбинської селищної ради відбулося спільне засідання оргкомітету та членів фахового журі І (зонального) етапу конкурсу «Учитель року – 2020» в номінації «ХІМІЯ».

17:02 14.11.2019

ЗМАГАННЯ КРАЩИХ ТЕНІСИСТІВ

5 та 12 листопада у спортивній залі на базі Михайло-Коцюбинської гімназії пройшли змагання районної Спартакіади школярів з настільного тенісу серед учнів закладів загальної середньої освіти I-II та I-III ступенів.

09:33 14.11.2019

Увага, власники та користувачі земельних ділянок Чернігівської області! Чи перевірили Ви наявність своїх земельних ділянок на Публічній кадастровій карті за посиланням http://map.land.gov.ua/kadastrova-karta?

13:34 07.11.2019