ВІД ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ – ДО НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ

Головною рушійною силою  переходу  від ЗНЗ – до НУШ є сучасний, креативний   вчитель – це наставник , який має мотивували і надихати , це лідер і менеджер, який завжди має йти вперед, удосконалюватися, щоб стати кращою версією себе.

15:59 22.02.2019

«Веселі старти» – свято здоров’я і радості

Велика цінність для кожної людини -  здоров’я. Виростити дитину здоровою – це бажання батьків і одне із провідних завдань школи. Ніщо так не зближує  дітей, як спільні свята і розваги.

15:57 19.02.2019

Загальні збори представників громадян Андріївської громади

15 лютого в приміщенні Андріївського сільського клубу відбулися загальні збори представників громадян Андріївської територіальної громади Михайло–Коцюбинської селищної ради. У фойє клубу бібліотекар Ніна Мосійчук підготувала краєзнавчу виставку та виставку виробів місцевих майстринь Тамари Шуст, Галини Соколової, Ірини Панченко, Наталі Нагорної та інших. Перед офіційною частиною зборів відбулася концертна програма, яку підготували учасники художньої самодіяльності сільського клубу та дитячий танцювальний колектив «Їжачки». З нагоди 30-річчя виводу радянських військ з Афганістану та дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав заступник Михайло-Коцюбинського селищного голови  Віктор Івахненко вручив грамоту селищної ради воїну-афганцю Володимиру Будаловському.

10:59 16.02.2019

А ТА ВІЙНА БУЛА ЧУЖОЮ…

Тридцять  років тому, 15 лютого 1989 року, закінчилася одна із трагічних воєн другої половини ХХ століття – війна в Афганістані. Вона тривала з 25 грудня 1979 до 15 лютого 1989 року - 3340 днів (дев’ять років, один місяць, дев’ятнадцять днів).  Кожен четвертий із майже 600 тисяч військовослужбовців, які брали участь у бойових діях в Афганістані, — наші співвітчизники, і кожний четвертий із тих, хто не повернувся з Афганістану, — українець.

15:25 12.02.2019

НАРАДА КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

8 лютого 2019 року в залі засідань Михайло-Коцюбинської селищної ради відбулась семінар-нарада керівників закладів освіти громади за участю представників Чернігівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості Короткої Людмили Василівни та головного державного інспектора Управління Держпраці в Чернігівській області Корявець Руслани Степанівни.

15:59 08.02.2019

Засідання координаційної ради з питань протидії домашньому насильству

06 лютого 2019 року у відділі освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради відбулося  перше засідання координаційної ради щодо реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі за головуванням заступника селищного голови Єреми Віктора Івановича.

08:25 07.02.2019

ІННОВАЦІЇ ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ

"Відпрацювання навичок ефективного спілкування" через трансформаційну гру «Тріумф свободи» (автор Ірина Долинская - психолог, організатор фестивалів, автор серії книг) провела вчитель основ здоров’я Ведильцівської  ЗОШ І-ІІІ ст. Олена Маслова.

08:50 01.02.2019

ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

На виконання обласного плану заходів щодо підготовки та відзначення в області у 2019 році річниці подвигу Героїв Крут від 18.01.2019 у закладах освіти Михайло-Коцюбинської селищної ради було організовано та проведено тематичні заходи.

08:47 01.02.2019

НУШ – в дії!!!

30 січня 2019 року в Михайло-Коцюбинській гімназії Михайло-Коцюбинської селищної ради за сприяння відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму  та ініціативи відділу керівних кадрів та координації діяльності методичних кабінетів Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського (ЧОІППО)  відбулося практичне засідання директорів шкіл області, слухачів курсів з перепідготовки керівних кадрів, з актуальної проблеми «Сучасний учитель: нове бачення української школи».

15:11 31.01.2019