Колектив "Вишиваночка" взяв участь у "Фестивалі молока-2019"

25 серпня у Центральному парку культури та вiдпочинку м. Чернiгова було багатолюдно. На V ювiлейний "Фестиваль молока - 2019" зiбралося чимало любителiв молочноi продукцii. Взяти участь у концертнiй програмi завiтав колоритний та талановитий колектив нашоi громади "Вишиваночка" Жукоткiвського будинку культури. Виступ був дуже насиченим та сповненим любовью до нашоi краiни, доказом чого стали бурхливi оплески та щирi посмiшки глядачiв.

10:50 25.08.2019

ДО СУСІДІВ НА ГОСТИНУ

Незважаючи на прохолодну погоду, багатолюдно було на фестивалі "Київська Русь" в Любечі!

10:31 23.08.2019

Велопробіг пам’яті майстра велосипедного спорту Остапенка А.І.

18 серпня 2019 року, у селищі Михайло-Коцюбинське, відбулася щорічна традиційна відкрита спартакіада з велоспорту на шосе серед ветеранів, присвячена пам’яті майстра спорту Остапенка А.І., а також чемпіонат м. Чернігова з велоспорту, присвячений Дню Незалежності України.

10:27 19.08.2019

17 серпня в селі Антоновичі було людно, відзначали свято День села!!

Гостей вітали піснями ансамбль Барвінок, Михайло Феделеш, Аліна Друзь, Інна Ольховик, Катерина Клановець, Поліна Ковтун, звучали пісні у виконанні дітлахів з с Антоновичі та з с. Москалі. Діти підготували флеш-моб під пісню «Ми молодь України». З вітальним словом до жителів села звернулись в.о селищного голови Ніна Ворох , подарувала подарунки для клубу, а також привітала з днем народженя депутата Михайло- Коцюбинськоі селищної ради Тупицю Марину Михайлівну. Директор відділення номер 1 ТОВ ЧІМК Шевчик Володимир Олексійович та староста села Могилат Юрій Миколайович також привітали жителів села зі святом.

10:52 18.08.2019

Зроблено укріплення фундаменту у Михайло-Коцюбинському Будинку Культури

За кошти місцевого бюджету реалізовано проект по укріпленню фундаменту у Михайло-Коцюбинському Будинку Культури.  Також планується ремонт покрівлі, та встановлення енергоефективних вікон і дверей.

16:44 31.07.2019

НА ГОСТИНУ ДО РІДНОГО СЕЛА

Пожвавішали люди й природа. Ось і музика вже загула. Веселися, славетний народе. Бо нарешті прийшов День села.

21:53 15.07.2019

«ПАНСЬКІ ОЗЕРА» ЗІБРАЛИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

Шибиринівські «панські озера» традиційно зустріли жителів М-Коцюбинської об’єднаної територіальної громади на свято Купайла. Водяний, Купайло та Купайлиця - головні персонажі свята створювали чарівну атмосферу купальської ночі.

21:34 09.07.2019

ВЕЛИЧНА І СВЯТА, МОЯ ТИ УКРАЇНО…

27 червня,  напередодні Дня Конституції України,  урочисте свято зібрало дітей, молодь , керівництво селища  та жителів Михайло-Коцюбинська  в залі засідань селищної ради.

14:57 27.06.2019

«ВЕСЕЛІ МОЛОДИЧКИ» ЗАВІТАЛИ В СНОВСЬК

16  червня традиційно на свято Трійці місто Сновськ та село Займище зустрічали конкурсантів, гостей  та просто любителів української пісні на   дев’ятий  обласний фольклорний фестиваль-конкурс ім. Василя Полевика.

15:20 18.06.2019