Відкриття ЗДО «Перлинка»

29 грудня 2018 року, в селі Шибиринівка вирувало справжнє свято – відкриття закладу дошкільної освіти «Перлинка».

14:38 29.12.2018

Підписано Меморандум про партнерство з ПРООН

08:49 28.12.2018

Затверджено бюджет на 2019 рік.

21 грудня 2018 року у Михайло-Коцюбинській селищній раді пройшла 25 сесія 7 скликання.  Завдяки активній участі у засіданнях постійних комісій з планування бюджету,  та злагодженій роботі депутатського корпусу,  було прийнято рішення про затвердження бюджету на 2019 рік.

15:13 21.12.2018

Семінар-нарада керівників закладів освіти Михайло-Коцюбинської ОТГ

10 грудня 2018 року у тренінговому форматі  відбувся семінар-нарада керівників закладів освіти Михайло-Коцюбинської ОТГ. Начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Лідія Гаєвська  розпочала із гри-привітання «Привітай друга» та очікувань від тренінга. Показала презентацію про навчальну поїздку групи освітян об’єднаних територіальних громад Чернігівської області до Польщі, зокрема до північної частини Мазовецького воєводства.

14:37 12.12.2018

Інклюзивна освіта в закладах дошкільної освіти

05.12.2018 року на базі ЗДО №37 «Казка» м. Чернігова відбулося спільне засідання круглого столу «Інклюзивна освіта – в дії» за участю представників Михайло-Коцюбинської ОТГ: спеціаліста відділу Олени Маслової, методиста Тетяни Руденко, завідувачки логопедичним пунктом Тамари Трояновської, завідувачів ЗДО Валентини Петрик, Тетяни Панченко та працівників дитячого садочка «Казка». В ході зустрічі відбулась презентація закладу дошкільної освіти, відео-перегляд корекційних занять в групах та обговорення важливих проблемних питань даної тематики.

14:29 12.12.2018

НАВЧАЛЬНИЙ ВІЗИТ ДО ПОЛЬЩІ

Група освітян об’єднаних територіальних громад Чернігівської області відвідали Польщу, зокрема північну частину Мазовецького воєводства.  У складі делегації була і начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської ОТГ Лідія Гаєвська.

10:05 05.12.2018