ЩЕДРА МАСЛЯНА ІДЕ!

Скільки приємних хвилювань виникає при одному слові – «масляна». Адже одноіменне свято, напевно у кожного, асоціюється з улюбленими млинцями та варениками. Це одне із найсвітліших, найрадісніших свят, коли люди проводжають Зиму і зустрічають Весну, відбулося в селі Андріївка М-Коцюбинської громади . Як і має бути,  із млинцями — символом сонця, з опудалом Зими, яка згоріла в жаркому полум'ї  багаття в знак приходу тепла, з народними забавами.

09:31 05.03.2019

ВІСНИКИ ВЕСНИ

2 березня народний аматорський хор «Джерело» М-Коцюбинського Будинку культури,  дитячий етноколектив «Руна» М-Коцюбинського історико-краєзнавчого музею  та майстер декоративно-ужиткового , прикладного мистецтва  Тамара Шуст  відвідали XVII щорічний обласний ярмарок  «Що може жінка», який проходив у КУ «Чернігівському обласному молодіжному центрі».  Прекрасні жінки, чарівниці та розумниці нашої громади  створювали позитивний настрій і незабутню атмосферу свята, що традиційно асоціюється з ніжністю, весною, сонцем.

13:45 04.03.2019

IX РЕГІОНАЛЬНИЙ ТУРНІР З ВОЛЕЙБОЛУ НА КУБОК ВОЛОДИМИРА ЄРЕМИ

Щорічний IX турнір з волейболу, присвячений пам'яті Володимира Єреми, пройшов у спортивній залі Андріївської школи 23 лютого 2019 року. Цьогоріч зібралися 4 команди - кращі волейболісти  с.Ковпита, селища Михайло-Коцюбинське, с. Андріївка та  збірна вчителів фізичної культури.

09:15 27.02.2019

Якщо хочеш щось зробити- зроби це сам

20-22 лютого 2019 року  учні  Ведильцівської  ЗОШ М-Коцюбинської  ОТГ брали участь у заходах в рамках Грантового проекту ЄС «План місцевого економічного розвитку": Славутич-драйвер росту відкритої та вільної економіки регіону та отримали грошову винагороду за перемогу в бізнес-змаганнях (ІІ,ІІІ місце).

08:53 26.02.2019

ВІД ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ – ДО НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ

Головною рушійною силою  переходу  від ЗНЗ – до НУШ є сучасний, креативний   вчитель – це наставник , який має мотивували і надихати , це лідер і менеджер, який завжди має йти вперед, удосконалюватися, щоб стати кращою версією себе.

15:59 22.02.2019

«Веселі старти» – свято здоров’я і радості

Велика цінність для кожної людини -  здоров’я. Виростити дитину здоровою – це бажання батьків і одне із провідних завдань школи. Ніщо так не зближує  дітей, як спільні свята і розваги.

15:57 19.02.2019

Загальні збори представників громадян Андріївської громади

15 лютого в приміщенні Андріївського сільського клубу відбулися загальні збори представників громадян Андріївської територіальної громади Михайло–Коцюбинської селищної ради. У фойє клубу бібліотекар Ніна Мосійчук підготувала краєзнавчу виставку та виставку виробів місцевих майстринь Тамари Шуст, Галини Соколової, Ірини Панченко, Наталі Нагорної та інших. Перед офіційною частиною зборів відбулася концертна програма, яку підготували учасники художньої самодіяльності сільського клубу та дитячий танцювальний колектив «Їжачки». З нагоди 30-річчя виводу радянських військ з Афганістану та дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав заступник Михайло-Коцюбинського селищного голови  Віктор Івахненко вручив грамоту селищної ради воїну-афганцю Володимиру Будаловському.

10:59 16.02.2019

А ТА ВІЙНА БУЛА ЧУЖОЮ…

Тридцять  років тому, 15 лютого 1989 року, закінчилася одна із трагічних воєн другої половини ХХ століття – війна в Афганістані. Вона тривала з 25 грудня 1979 до 15 лютого 1989 року - 3340 днів (дев’ять років, один місяць, дев’ятнадцять днів).  Кожен четвертий із майже 600 тисяч військовослужбовців, які брали участь у бойових діях в Афганістані, — наші співвітчизники, і кожний четвертий із тих, хто не повернувся з Афганістану, — українець.

15:25 12.02.2019