Новини

ЕКОЛОГИ ЗАКЛИКАЮТЬ БІЛЬШ СУВОРО ДОТРИМУВАТИСЯ ПРАВИЛ ПОВОДЖЕННЯ З ПОБУТОВИМИ ВІДХОДАМИ У ЗВ’ЯЗКУ З ЕПІДЕМІЄЮ КОРОНАВІРУСУ

У результаті протиепідемічних заходів, які сьогодні проводяться у зв’язку з епідемією коронавірусу, утворюється значна кількість медичних відходів. Вони можуть бути не тільки носіями вірусу, а й становити загрозу довкіллю, якщо не дотримуватися правил їх збирання та передачі на знешкодження.

12:01 25.03.2020

Пам'ятка громадянам, які прибули з-за кордону або прибули з регіонів, де є випадки зараження коронавірусом COVID-19

Громадянам, які прибули з-за кордону або прибули з регіонів, де є випадки зараження коронавірусом COVID-19, рекомендовано вдатися до самоізоляції на термін щонайменше 14 днів.

16:57 18.03.2020

Михайло-Коцюбинська громада вітає!

6 березня у Михайло-Коцюбинському Будинку культури для усіх жінок нашої громади відбувся святковий концерт  з нагоди Міжнародного Дня прав жінок та миру за участі колективу Михайло-Коцюбинського будинку культури, Громадської організації  КТО "Академія зірок" міста Чернігова та танцювального колективу з міста Славутич "Ещё не вечер".

17:23 07.03.2020